P0

Miestas

Kviečia į seminarą apie lėtąjį turizmą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-08-27


Prieš tris dešimtmečius pasaulyje prasidėjęs lėtasis judėjimas, labiau žinomas angliškuoju pavadinimu slow, skatina gyventi, dirbti, mokytis ir ilsėtis darniau – atsakingiau keliauti, rinktis sveiką, natūralų maistą, gerbti tradicijas, krašto autentiką.

Klaipėdos kultūros fabrikas (KUFA) kviečia visus, norinčius susipažinti su šiuo nauju konceptu ar pasidalinti savo patirtimis nemokamame KUFA praktinių verslumo mokymų seminare „Lėtasis turizmas ir lėtasis keliavimas“. Renginis vyks rugpjūčio 29 d. 16 val.

Seminare kartu su lektore Henrieta Miliauskiene bus aptariamos naujausios turizmo rinkos tendencijos ir prognozės, keliautojų lūkesčiai ir paslaugos teikėjų pasiruošimas juos atliepti, paslaugos teikėjo identitetas ir savojo keliautojo pritraukimas. Iškart po seminaro bus teikiamos nemokamos konsultacijos.

Iškart po seminaro bus teikiamos nemokamos konsultacijos.

Registracija į seminarą čia.

INFORMACIJA

Henrieta Miliauskienė – Lietuvos lėtojo turizmo asociacijos vadovė, Tarptautinio projekto „Slow Trips“ kuratorė Lietuvoje. Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto filologijos studijų absolventė ir Klaipėdos universiteto turizmo ir rekreacijos magistrantė. Dirbo žiniasklaidos ir turizmo srityje, skaitė pranešimus turizmo srities konferencijose, šalies pristatymo renginiuose Lietuvoje ir užsienyje.

Lėtasis judėjimas apima beveik visas gyvenimo ir verslo sritis – ne išimtis ir turizmas. Lėtojo turizmo ir keliavimo šalininkai ieško naujų patirčių, negirdėtų istorijų, todėl jų žemėlapiuose atsiranda nauji maršrutai ir objektai. Juos domina to krašto, į kurį jie keliauja, savitumai. Jie nori patys viską išbandyti, pajusti, patirti. Lėtojo keliavimo koncepcija remiasi keliais pamatiniais dalykais, todėl labai svarbu suprasti, ko ieško šiandieninis, daug matęs ir daug patyręs keliautojas, kaip sukurti paslaugą, atitinkančią tokio keliautojo poreikius ir lūkesčius.

Renginys yra „KUFA praktiniai verslumo mokymai“ ciklo dalis, šią programą dalinai finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė. Apie numatomus renginius informacija skelbiama www.kulturosfabrikas.lt ir Klaipėdos kultūros fabriko socialiniame tinkle Facebook.


  Miesto straipsnių vidus

  2023-08-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt