Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-08-28 |
Sekmadienį Lietuvoje patvirtinti 7 nauji COVID-19 atvejai – visi susirgo pirmą kartą. Klaipėdoje, kaip ir šeštadienį, pirmą kartą susirgo vienas žmogus.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 54 proc., uostamiestyje – 37,5 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, paaugo nuo 23 iki 23,7, šalyje pakito nežymiai – nuo 23,8 atvejo iki 23,9. Uostamiestis išlieka 16-oje vietoje tarp blogiausiai besilaikančių savivaldybių.
Prasčiausiai ir toliau laikosi Pasvalio rajonas, šalia jo išlieka Neringa, o ilgą laiką nulinį rodiklį turėjusi Palanga jau atsidūrė 10-oje vietoje tarp labiausiai sergančiųjų, nors joje yra užsikrėtę tik 5 žmonės. Tuo metu nulinius rodiklius tebeturi tos pačios šešios savivaldybės, tarp kurių iš Vakarų Lietuvos liko tik Pagėgių savivaldybė.
Šalyje dabar serga 788 žmonės – 38 mažiau nei šeštadienį, iš jų 45 yra klaipėdiečiai.
Pastarąją parą mirčių nuo COVID-19 nefiksuota – po vakarykštės vienos netekties bendras jų skaičius išlieka 9696, Klaipėdoje jis nesikeičia nuo balandžio pradžios (431).
Savaitgaliai vakcinacija nevykdoma.
Parašykite komentarą