P0

Spyglys

Jau leidžia mašinas statyti ir Mėmelio piliavietėje*

Spyglys
2023-08-28


„Nepamirškite, kad esate vietine rinkliava apmokestintoje teritorijoje”, – taip buvo perspėti į VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” 20-mečiui skirtą konferenciją susirinkę garbūs kitų Lietuvos miestų atstovai. Ir priminta, kad ši įstaiga net tik viešąjį transportą organizuoja, bet ir baudas už nesumokėtą parkavimo rinkliavą išrašo.

Svečiai pasijuto nejaukiai: negi, dabar pakilsi ir bėgsi susimokėti… Nors, išties, nerimauti turėjo tie, kurie savo mašinas pasistatė pačioje Mėmelio piliavietės aikštėje – tai daryti iki šiol buvo griežtai draudžiama ir dar griežčiau baudžiama.

Tiesa, pastaruoju metu parkavimo kontrolieriai šiek tiek atlyžo, nes pajuto, kad į valdžią atėjo tie, kurie žada klaipėdiečiams papildomas 10 000 parkavimo vietų. O ką? Piliavietėje labai daug vietų – kokie 200 mašinikių tilptų. Pirmyn, ištikimi Klaipėdai!

Juolab kad savo „tačką” per konferenciją šioje aikštėje buvo pasistatęs ir vienas „ištikimųjų”. Atspėkit, kuris?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-08-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt