P0

Miestas

Kviečia į pokalbių klubą ispanų kalba

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-08-29


Rugsėjo 5 d., antradienį, 17 val. Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje startuos pokalbių klubas ispanų kalba.

Užsiėmimų metu bus kalbama ispaniškai, todėl rekomenduojamas A2 kalbos mokėjimo lygis. Šio pokalbių klubo tikslas suburti bendraminčius, kurie myli ispanų kalbą, kuriems jos trūksta savo aplinkoje, kurie žavisi ispanakalbių pasauliu. Susitikimus planuojama organizuoti kiekvieno mėnesio pirmaisiais antradieniais. Užsiėmimai nemokami, jų metu bus lavinami šnekėjimo ispanų kalba įgūdžiai, plečiamas žodynas mokantis vieniems iš kitų, susirandama naujų draugų, kurie norėtų kartu šnekėtis ispaniškai.

Užsiėmimus ves edukatorė Dora Žibaitė.

„Ispanų kalbos mokiausi ketverius metus su mokytoja iš Ispanijos. Mano aplinkoje buvo žmonių, kurie mokėjo daug kalbų, taigi jie įkvėpė ir mane. Pasirinkau ispanų kalbą, kadangi man visad patikdavo jos skambesys, o kai 2019 metais pagyvenau Ispanijoje, mano noras mokintis tik išaugo, nes man be galo patiko ispanų kultūra ir gyvenimo būdas – jie triukšmingi, energingi ir niekad nemiegantys“, – sako Dora, savanoriavusi jaunimo informacijos centre Čekijoje ir ten organizavusi pokalbių klubą ispanų kalba. Todėl ir čia, Klaipėdoje, pasidalins savo įdomia patirtimi.

Daugiau informacijos: el.p. pempininkai@biblioteka.lt , tel. nr. (8 46) 346301.


  2023-08-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt