P0

Miestas, Svarbu

Žvejų gatvei suremontuoti prireikė 7 papildomų susitarimų (10)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-08-29


Antradienį pagaliau iš dalies atidarytas transporto ir pėsčiųjų eismas Žvejų gatve, nuo Teatro g. iki Pilies gatvės. Tad iš Teatro aikštės automobiliai ir kita technika jau suka pro čia – nebereikia sunkiai laviruoti Sukilėlių gatve ir laukti eilės išvažiuoti iš senamiesčio per Daržų ir Pilies gatvės sankryžą.

Artūro Šulco nuotr.

Klaipėdos savivaldybė neseniai pasirašė jau septintą papildomą susitarimą prie sutarties su UAB „Kavesta“ dėl Žvejų gatvės kapitalinio remonto darbų. Pagal jį oficiali darbų pabaiga nurodoma rugsėjo 18 diena.

Artūro Šulco nuotr.

Pagal pirminę, 941 tūkstančių Eur vertės sutartį, pasirašytą dar 2021 m. gegužę, Žvejų gatvės tvarkyba turėjo baigtis šių metų balandžio 30 dieną. Tačiau gegužės 2 d. savivaldybė išplatino pranešimą, kad vasaros sezonui bus atverta tik didžioji Žvejų gatvės – nuo Biržos tilto iki Teatro gatvės, dalis. O likęs ruožas iki Pilies tilto bus sutvarkytas iki rugpjūčio pabaigos.

Septintuoju papildomu susitarimu nutarta atlikti papildomus darbus, kurių vertė – 5209 Eur. Visų darbų kaina, neskaitant projektavimo, išaugo iki 1,106 mln. Eur. 

Penkių Klaipėdos senamiesčio gatvių rekonstrukcijos pabaiga buvo numatyta iki 2023 metų rudens, bet savivaldybė ir jos rangovai žadėjo tai padaryti iki pavasario. Tai yra, iki savivaldybės tarybos ir mero rinkimų, kurie vyko kovo 5 dieną. Tačiau to pasiekti nepavyko.


  2023-08-29

  10 komentarai “Žvejų gatvei suremontuoti prireikė 7 papildomų susitarimų”

  1. AvatarZebras (IP: 78.57.245.196)

   Betvarkè ir chaosas kuris vyksta dešimtmečiais ir niekas nesikeičia…..įdomu ar nors vieną mieste objektą pavyko pastatyt be kosminių pabrangimų ir sutelpant į sutartus terminus?Aš bent kokių nežinau….

  2. AvatarV.M. (IP: 88.119.39.225)

   joo..Pas mus ko jau ko pakanka, ir net ,,per akis” gausu, tai biurokratijos. Dykaduoniaujančios ir nuolat kažką išsigalvojančios :D) Tradiciškai, jei mieste kas vyksta/statybos, reorganizacijos, renovacijos ir pan./ tai jos nesibaigia kol viskas nepabrangsta. Ar nepabėga eiliniai projektuotojai su rangovais:D) O va Vaitkus net rado tokį dalykėlį kad reikaliukai buvo vykdomi be sutvarkytų iki galo privalomų dokumentų ! Tai leiskite paklausti kokių ,,angelų” savivaldybė prikimšta įvairaus plauko šios rūšies tarnautojų, o Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie AM, Klaipėdos teritorinis skyrius užima visą aukštą valdžios Rotušėje prie Atgimimo a.?

  3. AvatarV.M. (IP: 88.119.39.225)

   joo..Pas mus ko jau ko pakanka, ir net ,,per akis” gausu, tai biurokratijos. Dykaduoniaujančios ir nuolat kažką išsigalvojančios/kad nedirbt:D)/ Tradiciškai, jei mieste kas vyksta/statybos, reorganizacijos, renovacijos ir pan./ tai jos nesibaigia kol viskas nepabrangsta. Ar nepabėga projektuotojai su rangovais:D) O va Vaitkus net rado tokį dalykėlį kad reikaliukai buvo vykdomi be sutvarkytų iki galo privalomų dokumentų ! Tai leiskite paklausti kokių ,,angelų” savivaldybė prikimšta įvairaus plauko tarnautojų, o Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie AM, Klaipėdos teritorinis skyrius užima visą aukštą valdžios Rotušėje prie Atgimimo a.?

  4. AvatarTiesa (IP: 90.131.47.24)

   O kada Malūnininkų g. sutvarkys? Sumetė padėklus su trinkelėm ir stovi metus. Ar svarbu apsiimti darbus visur kur imanoma ir vėliau durnių volioti? Tuoj rudeniniais lapais pasidengs žvyrkelis. Turi vakščioti per balas ir temti tą žvyrą namo. Trinkeles kaikur sudėjo, tarpai tarp bordiūro ir trinkelės arkliniai, matai žvyriuko į tarpus pabėrė. Kaikur sudėjo trinkeles ties namo silikatinių plytų lygiu. Kur hidroizoliacija padaryta?!! Tik pabandykit tik priimti tokį šudarankių darbą. Kas projektavo? Padarė, kišenes vadinamas, statyti automobiliams, gale išlipa keleivis, priverstas lipti ant žolės, nes kitaip išlipti neišeina. Gaila buvo trinkelių pridėti?

   • AvatarKada (IP: 78.61.174.200)

    Nėra kam iš savivaldybės pakontroliuoti tą darbą,jiems viskas dzin,vites bendruomenė irgi tyli lyg nematydama kas darosi.

   • Avatartam Kada (IP: 88.119.39.225)

    taigi ar ne pas jus tas veiklusis Šneideratas kaip seniunaitis / ir kaip puteikio parcijos narys/ neršia? Eikit, sakykit jam o ne Šulco čia klauskit

  5. AvatarGal kas paaiškins? (IP: 109.205.236.17)

   Nieką nesupratau kas per susitarimai ir kodėl pabrango, apart terminų nesilaikymą ir jų nukėlimą ir kodėl nebuvo taikomos baudos, dėl sutarčių nesilaikymo.

  6. AvatarIdomu (IP: 91.209.212.23)

   Kaip gali 2ieju gatvių sąmata būti milijonas euru?

   • AvatarTo idomu (IP: 84.15.186.99)

    Lengvai. Tašyti akmenys, pagrindas ir jo paruošimas kainuoja daug. Dar pridėk požeminių komunikacijų keitimą.

  7. AvatarPastebetojas (IP: 91.209.212.23)

   Oi kaip plauna pinigus, ir nieko nepadarysi 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt