P0

Transportas

KRATC važinėsis visureigiais elektromobiliais (3)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-08-30


Uostamiesčio savivaldybės valdomas Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) paskelbė, jog perka trijų visureigių elektromobilių veiklos nuomos paslaugas. Naują lengvąjį automobilį tokiu pat būdu trejiems metams paskelbė įsigyjanti ir savivaldybės valdoma Klaipėdos medicininės slaugos ligoninė.

KRATC numato šiai paslaugai įsigyti maksimaliai skirti 90 tūkstančių eurų. Automobiliai bendrovei turi būti pristatyti per mėnesį nuo sutarties pasirašymo dienos. Vieno elektromobilio ridos limitas – 80 tūkstančių km per sutarties galiojimo laikotarpį. Gamintojo deklaruojamas vidutinis nuvažiuojamas atstumas vienu įkrovimu turi siekti ne mažiau 300 km.

KRATC savo valdomose objektuose yra įsirengęs saulės elektrines, tad naudoti elektromobilius šiai bendrovei yra ekonomiškai palanku.

Klaipėdos medicininės slaugos ligoninė paskelbė, kad perka „ metallic” spalvos M1 klasės 5 sėdimų vietų lengvąjį automobilį. Techninėje specifikacijoje nurodoma, kad jis gali būti ir hibridinis arba „plug in”. Planuojama vieno automobilio rida visam nuomos laikotarpiui – iki 150 tūkst. km. Variklio galingumas – ne mažiau kaip 110 kW

Ligoninė renkasi ne mažiau kaip „7 pavarų į priekį” turintį automobilį su automatine pavarų dėže. Norima, kad jis turėtų įspėjimo dėl galimo priekinio susidūrimo sistemą su avarinio stabdymo funkciją. Taip pat būtų su automatinis atstumo reguliavimo, nuovargio atpažinimo, įspėjimo išvažiuojant iš eismo juostos ir persirikiavimo į kitą eismo juostą funkcijomis. Maksimali būsimo pirkinio kaina neskelbiama.

„Atvira Klaipėda” neseniai pranešė, kad paskelbta prestižinio  hibridinio automobilio Klaipėdos merui paieška. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija jau įsigijo elektromobilį. Tokiu pirkiniu jau džiaugiasi ir Klaipėdos rajono savivaldybė.


  2023-08-30

  3 komentarai “KRATC važinėsis visureigiais elektromobiliais”

  1. AvatarRochas (IP: 78.57.247.112)

   Po šiukšlynas su sedanu nepasivažinėsi

  2. AvatarAlius (IP: 88.119.136.123)

   Nors ir ant asilų jodinėkit…

   • AvatarPastebėjimas (IP: 90.131.46.90)

    Tik kad už mūsų pinigus linksminasi…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt