P0

Regionas

Rugsėjis – nemokamų ekskursijų mėnuo Neringoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-08-30


Po besibaigiančios vasaros siautulio ir įspūdžių pabūti ramybėje kviečia Neringa. Kaip ir kasmet rugsėjis čia – turizmo mėnuo. Džiaugsmą keliauti švenčiantis kurortas visą mėnesį vilios nemokamomis ekskursijomis, naujais maršrutais, žaidimais ir dovanomis.

Palmiros Mart nuotr.

Kitaip pamatyti ypatingą Kuršių nerijos grožį jos svečiai galės vietos ekspertų kurtose, tik rugsėjo mėnesį nemokamai vedamose ekskursijose po Nidą. Istorijos fanams patiks negirdėtų įdomybių kupina ekskursija „Nuo Nidden iki Nidos“ (rugsėjo 2 ir 16 d.), o nostalgiškų prisiminimų dovanos gido pasakojimai maršrutu „Nidos istorijos“ (rugsėjo 9 ir 30 d.).

Skraidymo entuziastus pakelti akis į dangų ir pamoti skriejantiems lėktuvams kvies aviacijos šventė „Aero Nida‘23“, skirta S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 90-osioms metinėms (rugsėjo 8–10 d.). Neabejingus gamtosaugai į Juodkrantę rugsėjo 16 d. kvies festivalis „Sveika, Neringa!“ Bėgimo mylėtojų rugsėjo 30 d. laukia tarptautinis pusės maratono bėgimas kvapniais Neringos pušynais.

Azartiškesniems Neringos lankytojams rugsėjis siūlo leistis į kelionę-žaidimą „Neringos kultūros paveldo kelias“. Intriguojančios, paukščių inkilus primenančios stotelės visą rugsėjo mėnesį ves pačius sumaniausius dalyvius į penkių stotelių kelionę, kurios sutiks nuotaikingomis užduotimis. Įveikusieji paskutinę žaidimo stotelę ir nusifotografavę su grotažyme #neringoskulturospaveldokelias2023 galės išbandyti laimę dovanų dalybose.

Nidos kultūros ir turizmo informacija centras „Agila“ pristatys atnaujintą individualų maršrutą „TOP 10 Nidoje“. Keliaudami juo Neringos miesto svečiai užkops ant populiariosios Parnidžio kopos ir Urbo kalno, atras Nidos sklandymo mokyklos vietą bei sužinos apie gyvenimo Kuršių nerijoje ypatybes. Maršrutas „TOP 10 Nidoje“ nuves į stebinantį Mizgirių gintaro muziejų, didingąjį „Neringos krėslą“, nostalgija dvelkiantį Nidos švyturį ir kitus svarbiausius Nidos taškus.

Rugsėjo 23 d. lankysiančių dešimtį maršruto „TOP 10 Nidoje“ stotelių ir pažymėsiančių @curonian_spit_neringa savo socialiniuose tinkluose laukia siurprizai, o įspūdžių kupinos kelionės pabaigoje dalyviai bus vaišinami daugybės komplimentų pelniusiu vietinio virtuvės šefo Antano pagamintu avienos plovu. Kultūros ir istorijos išsiilgusiems priešpaskutinysis rugsėjo šeštadienis (rugsėjo 23 d.) taip pat dovanos nemokamus apsilankymus visuose Neringos muziejuose.

Neringa rugsėjį renka ir svetingiausią turizmo verslą. Jei artėjant Pasaulinei turizmo dienai (rugsėjo 27 d.), norisi padėkoti su meile dirbantiems ir nuoširdžiai lankytojus mylintiems Neringos turizmo verslams, nominacijos priimamos iki rugsėjo 25 d. svetainėje www.visitneringa.com


  2023-08-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt