VMG grupės pramonės inovacijų parką prižiūrės „Civinity“

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-08-31

Tarptautinės investicinės VMG grupės įmonės „VMG Technics“ Klaipėdos oro uosto teritorijoje vystomo didžiausio Baltijos šalyse pramonės inovacijų parko „VMG Technics R&D Park“ inžinerines sistemas prižiūrės „Civinity“ grupė.

Viena iš didžiausių statinių priežiūros ir inžinerinių sprendimų bendrovių Baltijos šalyse rūpinsis sklandžia visų inžinerinių sistemų veikla bei užtikrins konstrukcijų priežiūrą.

„Bendradarbiauti su pasaulyje pripažįstamais tarptautiniais rinkos lyderiais mums – ir garbė, ir didelis įpareigojimas. Didžiuojamės, kad mūsų komandos ilgametė patirtis pelno partnerių pasitikėjimą, o nuoširdus atsidavimas leidžia jį pateisinti.

Rūpintis pramonės inovacijų parku mums labai malonu ir todėl, kad jo kūrėjų vizija sutampa su mūsų: visi siekiame moderniais technologiniais sprendimais vesti Lietuvą pirmyn“, – teigia „Civinity“ grupės vadovė Virgeda Jackaitė.

Jau greitai duris atversiančiame pramonės inovacijų parke „VMG Technics R&D Park” , planuojama, ilgainiui įsikurs 250 inžinierių ir kitų specialistų.

„VMG Technics R&D Park“ projektas, turintis valstybei svarbaus projekto statusą, taps pirmuoju Lietuvoje, kur po vienu stogu bus sukoncentruotas pramonės inovacijų inžinerinis potencialas. Sutelkus aukštą pridėtinę vertę kuriančius specialistus, „VMG Technics R&D Park“ siūlys platų technologinių sprendimų kūrimo, vystymo ir adaptavimo paslaugų spektrą Lietuvoje ir užsienyje veikiančioms įmonėms. 

„VMG Technics R&D Park“ veikla atlieps 4-osios kartos technologinės revoliucijos padiktuotus poreikius bei prisidės prie šalies inovacijų plėtros ir konkurencingumo didinimo“, – sako „VMG Technics“ vadovas Mantas Leknius.

Statinių priežiūros paslaugas teikianti ir inžinerinius sprendimus kurianti „Civinity“ grupė vienija 30 įmonių, veiklą vykdo Lietuvoje, Latvijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Grupė rūpinasi beveik 14 mln. kv. m. gyvenamųjų ir komercinių erdvių, o tarp „Civinity“ komercinių klientų – tokie prekės ženklai kaip „Rimi Lietuva“, „Maxima“, „DG AVIA“, „Hegelmann transporte“, „Senukai“, „DEPO“, „Hesburger“, „Caffeine“, „Eurovaistinė“, „Narvesen“, „Dominari“, „Babilonas“ ir kiti.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Verslas

„VMG Technics“ per metus sukūrė 140 inovacijų

Pramonės robotizacijos ir dirbtinio intelekto sprendimus kurianti tarptautinės investicinės VMG grupės bendrovė „VMG Technics“ 2023 metais praneša pasiekusi 33 mln. ...
2024-02-20
Skaityti daugiau

Verslas

VMG grupė už 2,2 mln. eurų įsirengė trečią saulės elektrinę

Tarptautinė investicinė VMG grupė ant korpusinių baldų gamyklos „Klaipėdos mediena“ stogo įrengė 3,23 megavatų (MW) galios saulės elektrinę. Tai – ...
2024-02-13
Skaityti daugiau

Verslas

Optimizmą baldų sektoriuje slopina palūkanos, žaliavos kaina ir specialistų trūkumas

Tarptautinės investicinės VMG grupės bendrovės „VMG Wood Invest“, kontroliuojančios medienos perdirbimo ir baldų gamybos padalinių veiklą Lietuvoje ir Lenkijoje, vadovė ...
2024-01-03
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This