P0

Spyglys

Konservatoriai ir libai tebevaldo*

Spyglys
2023-09-04


Oficialus Klaipėdos miesto savivaldybės interneto puslapis skelbia, kad po šiai dienai konservatorius, Andrius Dobranskis tebevadovauja VŠĮ  „Klaipėdos šventės” valdybai. O Andriui talkina buvusio mero buvusi patarėja Natalija. 

O greta devyndarbio Andriaus tebetriūsia ir jo kolegė Asta Dirgėlienė: ji figūruoja VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” valdyboje! 

Gi, buvusio mero portfelio nešiotojas ir reikalų painiotojas Modestas Vitkus tebevadovauja Klaipėdos irklavimo centro valdybai. Jis tebėra ir Klaipėdos vaikų ligoninės Stebėtojų tarybos narys. Toli nuplauks!

Tai, va: nors padaugėjo mero pavaduotojų, padidėjo mero pasirenkamų tarnautojų skaičius, įkurtas Komunikacijos skyrius, bet konservatorių ir liberalų išravėti iš to savivaldybės tinklapio nėra kam.

Spyglio moralas: konccccccervatorių ir libų dvasia ant Klaipėdos žemelės išsibarstė amžiams. Todėl valdžia naujoji tyliai šaknį knisa ir ją radusi apie tai tautai paskelbti bijo.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-09-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt