P0

Spyglys

Kamarauskas išstūmė konservatorius ir užvaldė įmones*

Spyglys
2023-09-05


Savivaldybė žaibiškai sureagavo į Spyglio dūrį ir paskelbė, kad viešųjų įstaigų valdymą iš konservatorių į savo rankas perėmė vicemeras Algirdas Kamarauskas. Jis kartu su administracijos direktoriumi Andrium Žuku tapo VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” valdybos nariu. 

Be to, vicemeras diriguos Klaipėdos futbolo mokyklai ir „Neptūno” krepšinio klubui. Tad žaisime Eurolygoje!

Spyglys sveikina savivaldybę, šiek pravalius Klaipėdos orą nuo konceeeeervatorių ir libų. Ir sveikina gyvybingąjį buvusio mero buvusį portfelio nešiotoją Modestą Vitkų, išsaugojus vietą Klaipėdos vaikų ligoninės Stebėtojų taryboje. 

 

Tačiau tai dar – ne pabaiga: dar yra kur naujai valdžiai savus įkišti. Ir tai darant nesislapstyti (už ką ir kliuvo nuo Spyglio), o apie kiekvieną užimtą aukštumą iškart pranešti viešai.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-09-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt