P0

Sveikata

Jaunieji medikai renkasi Klaipėdos universiteto ligoninę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-06


Klaipėdos universiteto ligoninės (KUL) medikų komandą papildė gausus būrys kolegų. Vien vasaros pabaigoje ir rudens pradžioje įstaigoje pradėjo dirbti daugiau nei dvidešimt jaunųjų specialistų. Pasak jų, pasirinkimą profesinį kelią pradėti vienoje didžiausių šalies gydymo įstaigų lėmė tiek ligoninės, tiek ir medikų geros profesinės perspektyvos – galimybė tobulėti, augti, keistis ir teikti aukščiausio lygio paslaugas Vakarų Lietuvos gyventojams.

KUL nuotr.

Prie ligoninės medikų komandos neseniai prisijungė trys anesteziologai-reanimatologai, trys medicinos gydytojai, du kardiologai, du otorinolaringologai, oftalmologė, pulmonologė, neurologė, nefrologė, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja bei būrys bendrosios praktikos slaugytojų.

Dar keturi medikai pacientams jau puikiai pažįstami, nes pastaruosius metus, atlikdami rezidentūrą, dirbo Klaipėdos universiteto ligoninės padaliniuose. Baigę mokslus trys kvalifkuoti vidaus ligų gydytojai ir onkologė chemoterapeutė prisijungė prie ligoninės medikų komandos.

„Klaipėdos universiteto ligoninėje yra sudarytos sąlygos dirbti naudojantis pažangiausia įranga bei technologijomis, galime semtis patirties iš patyrusių savo sričių profesionalų. Reikšmingas ir įstaigos daugiaprofiliškumas, galimybė turėti prieigą prie visų naujausių tyrimų, intervencijų bei susidurti su įvairių būklių pacientais. Ne mažiau svarbus ir bendras organizacijos mikroklimatas bei draugiškas kolektyvas, teigiami atsiliepimai iš kitų kolegų. Klaipėdos universiteto ligoninė atliepia jauno specialisto poreikius bei lūkesčius. Tikime įstaigos ateities perspektyvomis bei siekiame save realizuoti būtent šioje ligoninėje”, – pranešime cituojami jaunieji specialistai.

KUL laikinasis generalinis direktorius prof. dr. Jonas Sąlyga džiaugiasi pagausėjusia medikų komanda ir mano, kad jaunystės ir patirties sinergija yra vienas geriausių variklių.

„Ligoninėje dirba profesionalai, sukaupę daug patirties, kuria noriai dalijasi su pradedančiaisiais. Jaunieji kolegos atvyksta pilni energijos, išmanantys naujausias technologijas, žinantys paskutines medicinos tendencijas, turintys didžiulį naujausios teorijos bagažą. Lietuvos universitetai paruošia tikrai puikius sveikatos priežiūros specialistus. Džiaugiamės ir vertiname kiekvieną naująjį kolegą ir stengiamės sudaryti kuo geresnes darbo sąlygas. Jaunieji specialistai rašys mūsų ligoninės ateities istoriją“, – sakė J. Sąlyga.

Nuo šių metų sausio įsteigus KUL ir sujungus tris gydymo įstaigas – Klaipėdos universitetinę, Jūrininkų ir Palangos reabilitacijos ligonines – paaiškėjo, kad įstaigai trūksta per 100 gydytojų.

Nuo sausio čia jau įdarbinti 34 gydytojai, tačiau jų stygius vis dar jaučiamas.

Pasak Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė“ l.e.p. direktoriaus prof. dr. Sauliaus Raugelės, ligoninė laukia ir į komandą kviečia prisijungti beveik visų specialybių gydytojus.

„Galime užtikrinti darbo vietą bet kuriam specialistui. Labiausiai trūksta ir aktyviai ieškome radiologų, anesteziologų-reanimatologų, dirbsiančių Intensyvios terapijos skyriuose, skubiosios medicinos gydytojų, vidaus ligų gydytojų, dirbsiančių ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje. Naujus kolegas branginame ir suteikiame tobulėjimo galimybes. Skatiname darbuotojų saviraišką, puoselėjame akademinę dvasią: ligoninės ryšys su universitetu duoda erdvės darbui ir mokslui. Kviečiame prisijungti gydytojus, slaugytojus į mūsų komandą ir kartu žengti tobulėjimo, pozityvių pokyčių ir atsinaujinimo keliu“, – sakė S. Raugelė.

INFORMACIJA

KUL dirba per 3000 darbuotojų. Tai trečia pagal darbuotojų skaičių ligoninė Lietuvoje po Kauno klinikų ir Vilniaus Santaros klinikų. Įstaiga turi beveik 1800 įvairios paskirties gydymui skirtų lovų. Ligoninėje teikiamos stacionarinės, ambulatorinės ir reabilitacinės paslaugos. Įstaigos padaliniai veikia Klaipėdoje, Palangoje ir Švėkšnoje (Šilutės r.).


  2023-09-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt