P0

Kriminalai ir nelaimės

Konfliktą tarp Kauno prokuroro ir Celofano narplios Klaipėdos pareigūnai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-07


Generalinė prokuratūra praneša, jog siekiant objektyvumo ir nešališkumo, generalinės prokurorės Nidos Grunskienės iniciatyva medžiaga dėl rugsėjo 6 d. įvykio, kilusio tarp Kauno apygardos prokuroro Ovidijaus Vasiliausko ir kaltinamojo Antano Kandroto (Celofano) aplinkybių patikslinimui ir sprendimo priėmimui perduota iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato į Klaipėdos apskrities VPK.

N. Grunskienės pavedimu Generalinės prokuratūros Vidaus tyrimų skyriui pavesta atlikti vidaus tyrimą ir pateikti išvadą dėl tarnybinio patikrinimo tikslingumo.

Kaip informavo Klaipėdos apskrities VPK atstovė Asta Kažukauskienė, aplinkybes patikslinti pavesta Klaipėdos miesto policijos komisariatui.

INFORMACIJA

Pasak žiniasklaidos, trečiadienį prie Kauno teismo rūmų Celofanas filmavo ir bandė pakalbinti jam 5,5 metų laisvės atėmimo bausmę pasiūliusį Kauno apygardos prokurorą. Pastarasis neva jam iš rankų išmušė ir apgadino telefoną „iPhone 14 Pro“. Dėl to ir Celofanas, ir prokuroras kreipėsi į teisėsaugą.


  2023-09-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt