P0

Sportas

Pareigūnai varžėsi ištvermės ir jėgos rungtyse

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-07


Ketvirtadienį Klaipėdos apskrities policijos sporto salėje vyko funkcinio sporto pratimų varžybos. Tai įvairūs organizatorių parenkami pratimai, apjungiantys ištvermę ir jėgą. Varžybose dalyvavo 10 vyrų ir 4 moterys.

Pirmą vietą moterų įskaitoje iškovojo Klaipėdos miesto pareigūnė Gabrielė Navardauskienė, antrąją –jos kolegė Lijana Gedminaitė, o trečiąją – Kristina Mineikytė iš Palangos.

Vyrų įskaitoje triumfavo palangiškis Mantas Elzbergas, antrąją vietą užėmė Žilvinas Jazbutis iš Klaipėdos apskrities VPK Specialiosios parengties skyriaus, o trečiąją – Konvojaus būryje tarnaujantis Tadas Kačerauskas.


  2023-09-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt