P0

Spyglys

Kada kiaulės padegs Klaipėdos mišką?* (9)

Spyglys
2023-09-08


Kiaulės išsivolioja purve – žino išprusęs kaimietis. O Klaipėdos miesto kiaulės savaitgaliais mėgsta voliotis prie Mumlaukio ežero, dar vadinamu Svijane, Aulaukiu, Svijone, Žvejone ir visaip kitaip.

Po bene kiekvieno savaitgalio prie šio ežerioko poilsiaujančios kiaulės kūrena ugnį, uliavoja, kriuksi, bliauna nešvankias dainuškas, teršia ir palieka krūvas šiukšlių ar sumeta jas į vandenį. Ko nepasakysi apie meškeriotojus, čia neršiančius kasryt ir savo turtelį mandagiai susirenkančius.

Niekas kiaulių netramdo, į tvartą nesuvaro – laukia, kol atsipenės. Arba kol miškas suliepsnos.

Todėl Spyglys siūlo dar kartą keisti ežero pavadinimą. Labiausiai, jo galva, tiktų darinys iš jau minėto pavadinimo Svijanė. Nes asocijuojasi su svajone arba svilėsiais. O slavams asocijuotųsi su kiaule (svinja).

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-09-08

  9 komentarai “Kada kiaulės padegs Klaipėdos mišką?*”

  1. AvatarSaulius (IP: 90.138.194.102)

   Ko čia labai stebėtis ir piktintis. Iš pietinės miesto dalies atvažiuoja pailsėti nuo srutų smarvės (tai lyg ir iš tvarto) tai elgiasi “atitinkamai”.

  2. AvatarDov. (IP: 86.38.74.5)

   Būtų čia Singapūras, gautų šimtatūkstantines baudas. Kaip aš nekenčiu tų nevalyvų mužikų!

  3. AvatarV ir Gis (IP: 78.56.175.119)

   O kas čia blogai? Juk laisvoj Lietuvoj gyvenam.

  4. AvatarAnonimas (IP: 78.57.244.248)

   Turėtu buti perspėjimo ženklai kad bus atitikams bauda mužikai

  5. AvatarI am (IP: 78.57.214.60)

   Kamerą, stendą su informacija apie baudas. Siųsti dažniau patrukius

  6. AvatarI am (IP: 78.57.214.60)

   Palikite gyvūnus ramybėje. Jie niekuo dėti. Vadinkime daiktus tikraisiais vardais

  7. AvatarMiškas verkia (IP: 86.100.29.91)

   Miške dar ir ne tokių dvikiaulių yra. Krosiniai mocai, dviratininkai kurie ardo miško paklotę ir dar visi tie bataliono ir varžytuvių organizatoriai savo š…nuo medžių nenusirenka…

   • AvatarLeonas (IP: 78.60.172.22)

    Prie miesto įvairi veikla yra neišvengiama, pėdsakus palieka bet kuris praėjęs ar pravažiavęs. Šiukšlinimas yra blogis ir nekultūros pavyzdys, jo neturi būti. Turi būti pašalintos visos žymos, jei varžybos arba veikla nebevyksta, jei dirbtinės kliūtys trasose nėra įteisintos, jos taip pa turi būti pašalintos. Tuo pačiu noriu pastebėti, kad jei po audros taką užverčia medžiai, žmonės tuoj padaro taką aplink. Tokiu atveju geriau pasistegti pšalinti kliūtį, išsagosime paklotę.

   • AvatarKarinis poligonas (IP: 90.131.41.88)

    Kalba apie mėgėjus dviratininkus, krosiniais dviračiais dodeliu greičiu lakstančius ne dviračių takais, o miško paklote. Dar sustojančius pažiūrėti, ar gilios vėžės liko. Apie tuos, kuriems neužtenka poligonų ir žygius su ginklais išeinančių į mišką civilių gąsdint. Išdažiusių be jokio gailesčio visus medžius rodyklėmis, prikabinusių savo schemų.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt