P0

Koronavirusas

Klaipėda – jau penkta šalyje pagal sergamumą COVID-19

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-08


Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, ketvirtadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 147 asmenims, iš kurių 42 užsikrėtė antrą kartą, šeši – trečią. Klaipėdoje tokia diagnozė buvo patvirtinta dešimčiai žmonių (po vieną užsikrėtė antrą ir trečią kartą).

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 54,2 proc., o uostamiestyje – 14,3 proc.

Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, paaugo nuo 53,3 iki 57,9 atvejo. Šalyje jis padidėjo nuo 43,7 iki 46,8 atvejo. Uostamiestis šiuo metu jau yra penktas tarp prasčiausiai besilaikančių savivaldybių (prieš parą buvo 8-oje vietoje).

Blogiausioje situacijoje ketvirtą parą yra Palangoje (iš viso kurorte dabar serga 25 palangiškiai, praėjusią parą čia naujų susirgimų nefiksuota). Nulinius rodiklius turi vos dvi – Birštono ir Zarasų – savivaldybės.

Per praėjusią parą į ligonines naujų šia infekcija užsikrėtusių žmonių paguldyta nebuvo. Iš viso dabar gydomi 35 tokie ligoniai, vienas iš jų, nesiskiepijęs arba nebaigęs vakcinacijos kurso, guli reanimacijos skyriuje.

Šalyje dabar serga 1583 žmonės – 15 daugiau nei trečiadienį. Klaipėdoje sergančiųjų padidėjo nuo 98 iki 108.

Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 nefiksuota, tačiau bendras netekčių skaičius jau rodomas vienu atveju mažesnis – 9702. Iš jų 428 mirtys registruotos Klaipėdoje.

Ketvirtadienį šalyje skiepijosi tik keturi žmonės – vienas tai darė pirmą kartą, trys – trečią. Klaipėdiečių tarp jų nebuvo.


  2023-09-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt