P0

Miestas

Skulptūrų parko gėlynus puoselės „Frezijų puokštė“

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-09-09


Klaipėdos miesto savivaldybė pasirašė rangos sutartį dėl Skulptūrų parko dekoratyvinių augalų ir gėlynų priežiūros su UAB „Frezijų puokštė“. Po rekonstrukcijos Skulptūrų parkas lankytojams buvo atvertas šių metų birželio mėnesio pabaigoje.

Artūro Šulco nuotr.

12 tūkstančių vertės sutartį su šia bendrove savivaldybė pasirašė atlikusi neskelbiamos viešųjų pirkimų apklausos procedūras. Sutartis galioja iki kitų metų rugsėjo 24 d. 

„Frezijų puokštė“ įsipareigojo formuoti dekoratyvinius augalus, gyvatvores, suteikiant jiems tinkamą išvaizdą. Sutartyje numatytos augalų laistymo normos, tręšimas, purškimas nuo ligų ir kenkėjų. 

Taip pat numatytas gėlynų, daugiamečių augalų ravėjimas, žemės purenimas, gėlyno kraštų atkirtimas, augalų sanitarinis valymas, negyvų, sumedėjusių dalių, atžalų, sumedėjusių dalių pašalinimas sekatoriumi. Paslaugos apima ir daugiamečių augalų paruošimą žiemai.

Sutarta, kad visi priežiūros darbai bus vykdomi pagal savivaldybės nurodymą, bet ne rečiau negu du kartus per mėnesį. Gėlynai ir daugiamečiai augalai bus tręšiami, purenami, ravimi, laistomi pagal poreikį, užtikrinant gėlynų ir daugiamečių augalų estetinį vaizdą.


  2023-09-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt