Jaunimo bibliotekoje – vokiečių kalbos pamokos

Švietimas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-09-11

Visus, kuriuos domina vokiečių kalbos pradmenys, kasdienės frazės, Vokietijos kultūra bei tradicijos Klaipėdos Imanuelio Kanto bibliotekos Jaunimo padalinyje lauks savanorė Maren iš Vokietijos.

Pamokos prasidės rugsėjo 14 d., ketvirtadienį, 17.15 val., jos vyks kas antrą ketvirtadienį, bus vedamos vokiečių ir anglų kalbomis. Būtina registracija tel. (8 46) 314728 arba el. p. jaunimas@biblioteka.lt, nes vietų skaičius ribotas.

Užsiėmimų metu dalyviai susidraugaus su savanore Maren, atvykusia iš Bavarijos miesto Neunburg vorm Wald .

Mergina tik baigusi mokyklą prieš būsimas studijas nusprendė praplėsti akiratį ir susipažinti su kitomis kultūromis bei naujais žmonėmis. Pasirinkti Imanuelio Kanto biblioteką paskatino filosofo vardas.

„Iš visų pasiūlymų, kurių sulaukiau, šis man pasirodė įdomiausias. Galbūt Lietuva nėra tipiška šalis, į kurią vyktum, bet tai man ją darė dar įdomesne. Žmonės nežino daug apie Lietuvą ir man tai buvo gera proga pažinti šią šalį ir jos kultūrą, juolab, kad greičiausiai nebūčiau su ja susidūrusi kitaip. Lietuva turi įdomią istoriją. O mano pasirinkimą paskatino tai, kad biblioteka vadinasi Imanuelio Kanto vardu“, – sakė savanorė Maren iš Vokietijos.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

Kviečia pasinerti į virtualią realybę

Klaipėdos miesto Imanuelio Kanto bibliotekoje įgyvendinamas projektas „Virtuali Klaipėda: istorija ne gąsdina, o kuria“. Tai šiuolaikinių technologijų projektas, orientuotas į ...
2023-02-20
Skaityti daugiau

Švietimas

Jaunimo biblioteka kviečia moksleivius į kūrybines dirbtuves

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinys (Tilžės g. 9) pristato atvirų kūrybinių dirbtuvių erdvę „Monų laboratorija“ mokyklinio ...
2021-09-24
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This