Jaunimo bibliotekoje – vokiečių kalbos pamokos

Švietimas

Visus, kuriuos domina vokiečių kalbos pradmenys, kasdienės frazės, Vokietijos kultūra bei tradicijos Klaipėdos Imanuelio Kanto bibliotekos Jaunimo padalinyje lauks savanorė Maren iš Vokietijos.

Pamokos prasidės rugsėjo 14 d., ketvirtadienį, 17.15 val., jos vyks kas antrą ketvirtadienį, bus vedamos vokiečių ir anglų kalbomis. Būtina registracija tel. (8 46) 314728 arba el. p. jaunimas@biblioteka.lt, nes vietų skaičius ribotas.

Užsiėmimų metu dalyviai susidraugaus su savanore Maren, atvykusia iš Bavarijos miesto Neunburg vorm Wald .

Mergina tik baigusi mokyklą prieš būsimas studijas nusprendė praplėsti akiratį ir susipažinti su kitomis kultūromis bei naujais žmonėmis. Pasirinkti Imanuelio Kanto biblioteką paskatino filosofo vardas.

„Iš visų pasiūlymų, kurių sulaukiau, šis man pasirodė įdomiausias. Galbūt Lietuva nėra tipiška šalis, į kurią vyktum, bet tai man ją darė dar įdomesne. Žmonės nežino daug apie Lietuvą ir man tai buvo gera proga pažinti šią šalį ir jos kultūrą, juolab, kad greičiausiai nebūčiau su ja susidūrusi kitaip. Lietuva turi įdomią istoriją. O mano pasirinkimą paskatino tai, kad biblioteka vadinasi Imanuelio Kanto vardu“, – sakė savanorė Maren iš Vokietijos.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

Kviečia pasinerti į virtualią realybę

Klaipėdos miesto Imanuelio Kanto bibliotekoje įgyvendinamas projektas „Virtuali Klaipėda: istorija ne gąsdina, o kuria“. Tai šiuolaikinių technologijų projektas, orientuotas į ...
2023-02-20
Skaityti daugiau

Švietimas

Jaunimo biblioteka kviečia moksleivius į kūrybines dirbtuves

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinys (Tilžės g. 9) pristato atvirų kūrybinių dirbtuvių erdvę „Monų laboratorija“ mokyklinio ...
2021-09-24
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This