P0

Fotoreportažai, Svarbu, Sveikata

Visas Klaipėdos poliklinikas sukels po vienu stogu (68)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-09-13


„Grūsti visų į vieną vietą nereikėtų”, – lyg ir atsiduso Alfreda Pangonienė, laikinai einanti savivaldybės valdomos Klaipėdos miesto poliklinikos vadovės pareigas, merui Arvydui Vaitkui pasidomėjus jos nuomone apie visų valdiškų poliklinikų perkėlimą į šią įstaigą.

Artūro Šulco nuotr.

„Praktiškai čia reikėtų sukelti visų mūsų įstaigų specialistus – nuo Senamiesčio poliklinikos, Jūrininkų poliklinikos filialo Pievų Tako gatvėje iki miesto centro – iškelti žmones iš bendrabučio, kur 22 metus žmonės gyveno”, – sako meras, turėdamas omenyje Jūrininkų sveikatos priežiūros centrą, įsikūrusį Taikos pr. 46.

Trečiadienį, vėluodami beveik akademinę valandą į Klaipėdos miesto polikliniką, be mero atvyko vicemerė Vaida Raugelė, savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas bei būrys savivaldybės specialistų.

Artūro Šulco nuotr.

Trejetui vadovų, susėdusių kukliame įstaigos vadovės kabinete, A. Pangonienė pasakojo, kad per 20 metų savivaldybei pateikta aibė prašymų, pasiūlymų dėl įstaigos pastato kapitalinio ir kitokių remontų.

Artūro Šulco nuotr.

Nors gydytoja bene daugiausiai nerimavo dėl „išsipūtusio” fasado tarp langų, byrančio tinko, tačiau net kelios ekspertizės, pasak jos, patvirtino, kad verktinai reikia keisti visas inžinerines komunikacijas: vėdinimo, šildymo, vandentiekio, kanalizacijos sistemas, elektros instaliaciją ir kt.

Įstaigos palėpėje norima įrengti naujus kabinetus. Artūro Šulco nuotr.

A. Vaitkaus nuomone, būtent šis pastatas, kapitaliai jį suremontavus, būtų tinkamas kompetencijų centrui, kuriame pacientai vienoje vietoje galėtų gauti visas jiems reikalingas paslaugas, įkurdinti.

Primygtinai keletą kartų paklaustas, ar toks sprendimas jau priimtas, meras atsakė, kad „prie jo jau artėjama”. Ir tikino, kad tai būtų gerokai pigiau nei mokėti 5000 eurų už kvadratinį metrą (matyt, tokia kaina buvo pasiūlyta per viešojo pirkimo konkursą statyti naują Jūrininkų polikliniką Birutės gatvėje -aut.pst.).

Artūro Šulco nuotr.

Paklaustas, kaip žmonės iš viso miesto galės atvažiuoti į tokią išsiplėtusią įstaigą, jei ir šiandien aplink nėra kur pastatyti mašinos, A. Vaikus bene pirmą kartą viešai pagyrė Klaipėdos viešąjį transportą, sakydamas, kad „čia turime gerai veikiantį visuomeninį transportą. Nuo jo nereikia eiti nei 3, nei 4 šimtų metrų”. Be to, pasak jo, čia esama pakankamai fizinės erdvės parkavimo vietoms įrengti.

Alfreda Pangonienė. Artūro Šulco nuotr.

A. Pangonienė tikino, kad vietos po įstaigos stogais sukelti visas reikiamas, kitose savivaldybės poliklinikose teikiamas paslaugas, yra pakankamai. Tačiau prieš tai reikėtų iškelti seniai greta įsikūrusias įstaigas – Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biurą bei Socialinės paramos centrą.

Be to, reikia kapitalinio remonto projekto, kurį rengiant paaiškėtų, ar, pavyzdžiui, papildomus kabinetus galima įrengti palėpėse ir sumažinant didelius vestibiulius. Taip pat būtų gauti atsakymai į kitus klausimus, kurių esama nemažai.

Kalbėta ir apie galimus šio objekto esminio pertvarkymo kaštus.

2018 metais buvo tikima, kad Klaipėdos miesto poliklinikos kapitalinis remontas kainuotų apie 8 milijonus eurų. Tačiau nuo to laiko statybų kainos šoktelėjo ženkliai – apie tai liudija ir dukart nutrauktos naujos Jūrininkų poliklinikos statybos viešojo pirkimo procedūros.

Automobiliai jau šiandien statomi neįgaliųjų vietose. Artūro Šulco nuotr.

Be to, būsimas vadinamas kompetencijų centras būtų bene 25 procentais didesnis, jam reikėtų daugiau parkingų ir kitų priklausinių. Reikėtų naujų baldų, reiktų patalpų ir iškeliamoms įstaigos, reikėtų jas pritaikyti etc.

Kita vertus, projektavimui, viešojo pirkimo procedūroms reikės apie 3 metų, statybai – dar 2-3 metų.


  2023-09-13

  68 komentarai “Visas Klaipėdos poliklinikas sukels po vienu stogu”

  1. AvatarLyginti Kauno situaciją su Klaipėdos reikia būti (IP: 90.138.79.171)

   labai liberaliam . Oficialios statistikos portale : Klaipėda 2023 m pradžioje buvo 156745 gyv , o Kaune iki liepos 1 – 304 459 ! Dvigubai skiriasi ! Jau nekalbu teritorijos dydžius . Beviltiški nevykėliai ..

  2. AvatarLiberalus cinizmas ... VISOS tai kiek ? 3 ? (IP: 90.131.34.235)

   Ministras Dulkys 2023-09-14 iš lryto ___Primename, kad sveikatos reforma vadinamas sveikatos centrų kūrimas. Lietuvos savivaldybės šiuo metu gali nuspręsti steigti sveikatos centrus, kuriuose būtų suteikiama bent 80 proc. bazinių sveikatos priežiūros paslaugų. Savivaldybės sprendimus dėl sveikatos centrų kūrimo jungiant viešąsias arba privačias gydymo įstaigas turės priimti iki šių metų pabaigos.Sveikatos centre bendradarbiavimo pagrindu turėtų būti sujungtos visuomenės sveikatos, pirminės ambulatorinės, pirminio lygio stacionarinės, antrinio lygio ambulatorinės, vidaus ligų (terapinio profilio) ir skubiosios medicinos pagalbos paslaugos, tačiau jų spektras savivaldybėse skirsis,priklausomai nuo kiekvienos dydžio.

  3. AvatarLiberalus cinizmas ... (IP: 90.135.235.99)

   Rašykite peticijas liberaliai seimo vyriausybei 🙂 ____Lietuvoje vykdant pirminės sveikatos priežiūros sistemos reformą KURIAMI sveikatos centrai. Jiems bus skirta 122,5 mln. eurų ES investicijų. ____Pasak ministerijos, į sveikatos centrą jungtis gali pirminės sveikatos priežiūros centrai, poliklinikos, ambulatorijos, psichikos sveikatos centrai, šeimos gydytojų kabinetai, palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės, ligoninės ir reabilitacijos centrai bei sanatorijos.______P.S. šaltinis VE . . Liberaliems ši informacija nesuvokiama ? 🙂 Beviltiški nevykėliai .

   • AvatarTo Liberalus cinizmas ... (IP: 82.135.197.171)

    Jungtis, nereiškia kišti po vienu stogu. Ar jums ši informacija nesuvokiama?

   • AvatarTo liberalus cinizmas (IP: 82.135.197.171)

    Sukurti sveikatos centrą nereiškia sukelti po vienu stogu, o priartinti paslaugas prie gyventojų… Kaune po miesto poliklinikos vėliava veikia poliklinikos ir jų padaliniai visame mieste. Privatūs tinklai taip pat kuria klinikas visame mieste.
    Klaipėdoje planuojamas vienas, viešąsias paslaugas teikiantis sveikatos centras, visas miestas atiduodamas privačioms klinikoms. Aūūū, rinkėjai, ar tikrai visi turite pinigų privačioms paslaugoms ar dar tebeturite iliuzijų, kad privačios neima priemokų už paslaugas ir dirba į minusą?

   • AvatarLiberalus cinizmas ... (IP: 90.138.79.171)

    Aš esu pacientas ir man labai būtų patogu visas paslaugas gauti vienoje vietoje , o ne blaškytis po visą miestą ir ieškoti 🙂 Jūs panašu tikrai nesuprantate kas svarbu pacientui ? O kas yra arti ir kam ? Kur dabar gali gydytis tarkime Rimkuose ar Tauralaukyje gyvenantys ir norintys ne privatininkų paslaugų ? 🙂 Senamiesčio , ten net viešo transporto stotelės arti nėra , automobilio taip pat nėra kur pastatyti , apmokestinta . Nekvailinkite . Ligoniui patogu ten kur geras susisiekimas , nedideli atstumai , o jei ir papildomos būtinos procedūros toje pačioje vietoje , man pacientui idealu . O kas dėl privačių , aš dabar esu jų pacientas , nes arti nėra savivaldybės poliklinikos , todėl laukiu Miesto poliklinikos modernizacijos ( man bus patogu ) ir nereikia gąsdinti dėl privalomų priemokų .

  4. Avatarvigis (IP: 78.57.230.109)

   statyti naują visada buvo ir bus pigiau nei perstatinėti seną. Ypač kai kalbama apie tokius “išskirtinius pastatus kaip 3 poliklinika ar jūrininkų poliklinika. O idėja “visus po vienu stogu” tiesiog puiki. Tik miesto politikams nereikia stabdyti fantazijos. Nereikia apsiriboti planu visas miesto poliklinikas sukelti po vienu stogu. Aplink SUPERPOLIKLINIKĄ reikia įkurti miesto pensininkų getą ir ten įkurdinti visus miesto pensininkus (gal dar ir šiaip ligotus miestiečius) Pensininkams tai bus labai patogu (gyventi šalia poliklinikos kiekvieno pensininko svajonė). Mieste atsilaisvins daug pigių puikių būstų(toli nuo superpoliklinikos, jaunimui. Ir miesto visuomeniniam transportui našta sumažės. Kas tais autobusais važinėja? Pensininkai. Kur jie važiuoja? Į poliklinikas. Atsiras SUPERPOLIKLINIKA, atsiras getas ir pensininnkams niekur važiuoti nebereiks. Na gal reikės, vieną kartą, paskutinį .

   • AvatarAnonimas (IP: 86.100.66.158)

    Faktas nenuginciajams kad nauja pigiau visa statinį statyti. Tik matot 3 poliklinikai uztenka paprasto remonto. Kas yra žymiai pigiai. Po vienu stogu visos poliklinikos neturi buti..

   • AvatarVirgi (IP: 78.57.83.238)

    Esat fantazijos pilnas. Teoriškai sudėliojote puikiai. Mūsų miestas 25 km. Tas pats kaip į Palangą nuvažiuori. Gargždai irgi už tiek pat km. Tai statom vieną visam regionui. Bus pigiau.

   • AvatarDana (IP: 82.135.197.171)

    Puikiai. Dar pridėkim ir slaugos ligoninę 🙂

  5. AvatarMeras (IP: 86.100.26.45)

   Išsirinkote, nebedejuokite.

   • AvatarHipokrato verslo centras (IP: 188.69.27.139)

    Tik nevarykite ant Mero. O pastatas puikus, ir ne tokius pastatus anos , tvirtos satybos galima renovuoti. Bėda yra ir vadovų -ilgamečių, amžinų užsisėdėjimas. Kaip su pavaduotoja? Ar garbus amžius ir ne gydymo įstaigų specialisto profesija tikrai šiuo atveju garantuoja amžinumą? Vis gi, ar ne 73-eji? Kodėl nerandam nuolatinių vadovų šiam sveikatos priežiūros centrui? Labai jau keistai vyksta konkursai į tokias pareigas. Klaipėdoje tiek daug ” laikinai einančių pareigas”. Ar gydytojų, teisininkų jaunų trūksta? Mušam nepralenkiamus “sėdėjimo vadovo kėdėje” rekordus šalies mastu. Leiskim merui ir Tarybai padaryti geriausią sprendimą. O dėl to, kad daug medicinos įstagigų bus vienoje vietoje- apsilankykite dažniiu: erdvūs koridoriau, aukštai, holai. Bus puikus “sveikatinimo akropolis”…

  6. AvatarAnonimas (IP: 83.189.208.130)

   Dauguma čia rašančiu eina į privačias , mokamas , poliklinikas o likusieji bei pagyvenę pacientai lankosi valdiškose gydimo poliklinikose , tikrai pacientų valdiškose mažėja ir būtu visai neblogai jeigu visos paslaugos būtu teikiamos vienoje poliklinikoje , kad nereikėtų važinėti po visą miesta ,3 poliklinika yra miesto viduryje ir susiekimas iš visų miesto raj geras .

   • AvatarBabunike (IP: 78.56.191.117)

    Turbūt pats gyveni šalia
    Tikrai senjorai ieško poliklinikos arčiau namų ir per visą miestą iš miško kvartalo

  7. AvatarMarytė (IP: 85.232.128.51)

   Kraupu skaityti, ir ką renkame į valdžią…
   Kas renkasi į poliklinikas, negi sveiki ir jauni žmonės, kuriems nueiti 300 metrų nėra ką veikti, o jau senam ar po kokių lūžių žmogui tai begalo daug.
   Senas pastatas niekada neprilygs naujam, dabar dega laidai, teka vanduo. Negi viską iki “Z” pakeis…
   Aišku kad ne
   Taip yra, kai valdo ne tam skirti žmonės
   Ir dar tikisi, kad kitai kadencijai jį rinks gyventojai.

   • AvatarAnonimas (IP: 86.100.66.158)

    Laisus pakeisti ir vamdzius naujais pigiau kainuoja nei naujas pastatas.

   • AvatarAnonimas (IP: 86.100.66.158)

    Laidus pakeisti.

  8. AvatarDana (IP: 82.135.197.171)

   Privačios įstaigos tikrai džiaugsis, o meras sukels visus į kompetencijų centrą 🙂 Pacientai ir gydytojai, kurie nenorės, pereis į privačias įstaigas…
   O bukumui ribų nėra: remontuoti pastatą, kurio viena siena jau atsiskyrusi nuo pastato. O kabinetų dizainas su žaliomis sienomis ir žaliais radiatoriais…Neviltis 🙁

  9. AvatarAndrej (IP: 209.38.216.214)

   Labai geras sumanymas. Tai MUSU MERAS!!!!!

  10. Avatarvaje vaje (IP: 86.100.13.29)

   O iš kur gydytojai,anksčiau gi buvo ir akių ligų,išėjo į grožį gera gydytoja,ir nėra,nekalbant jau apie neurologus ar dar kai ką…svajokliai geri…sėdi arba pensininkės šeimos gydyt, arba …ai tik to…liftai..registratūra .laukima s prie jų…neverta kalbėt

  11. AvatarVaje (IP: 83.181.110.145)

   Kolūkio pirmininko, kompetencijų centras. Ūra! 🙈

   • AvatarKaunas_Klaipėda (IP: 82.135.197.171)

    Kauno centre Matjošaitis ruošiasi statyti naują Centro polikliniką. Kiekviename miesto rajone paliko po polikliniką: Kalniečių, Šilainių, Centro, Dainavos, Šančių. Poliklinikose dirba ir labai patyrę kauno klinikų gydytojai. Kiekviena jų dar turi smulkių padalinių. https://lsveikata.lt/aktualijos/pritrenkiantis-kauno-pavyzdys-kelias-buvo-sunkus-bet-viska-kartotu-16115
    Klaipėdos Dievas padarys vieną “kompetencijų centrą” 🙂 be gydytojų ir be pacientų, nes dalis pereis į privačias, dalis – į ligonines. O seni, neturintys pinigų pacientai, niekam ir nerūpi. Jie svarbūs tik rinkimų metu.

  12. AvatarTEISINGAI. (IP: 88.119.41.104)

   Grūskit visus po vienu stogu.Vistiek tu pensininkų jau nei kas gydo , nei išgydo.

  13. AvatarKas dėl Senamiesčio poliklinikos vietos (IP: 90.131.39.208)

   Viešo transporto stotelės toli, jei važiuoji su savu transportu , norint pasiekti patį pastatą reikia važiuoti kiemais. Automobilį pastatyti nerasi kur, nes nėra aikštelės. Jeigu pastatysi kiemuose-gausi baudą. Neįgaliesiems automobilio stovėjimo vietos visai nėra. O ir su neįgaliojo vežimėliu sunkiai pateksi į pastatą, nes tai iššūkis kaip važiuojant tramplynu. Mano nuomone , seniai miesto liberalieji galėjo pakeisti tokią nevykusią pacientams vietą . Tik jiems buvo dzin .

   • AvatarMemelender (IP: 84.15.188.57)

    Kodėl tokios sistemos Kaune nekeičia Matijošaitis? Jis gal irgi liberalas?

   • AvatarNetikėta memelender , fui.... (IP: 90.131.39.208)

    Pasirodo visiškai nieko nesupratai kodėl ruošiami tokie pokyčiai 🙂 Liberalus išsilavinimas ? 🙂 Be kritinio mąstymo 🙂 Pokyčiai ne dėl pokyčių , o dėl būtinos jūrininkų poliklinikos iškėlimo vietos ! Ieškomas optimaliausias ir naudingiausias klaipėdiečių biudžetui variantas ! Pagaliau išrinktieji mąsto adekvačiai ir atsakingai skaičiuoja klaipėdiečių eurus . Klaiku ,Memelenderi , su tokiu suvokimu net diskutuoti nėra apie ką 🙂 O dar apie Kauną ….ar jie turi poreikį naujam savivaldybės gydymo centrui ? Beviltiški jūs liberalieji , totaliai beviltiški 🙂 Jums tokios antraštės ir rašomos , nes tekstų nesuvokiate nei kas nei kur , nei kaip ? 🙂

   • AvatarMemelender (IP: 84.15.188.57)

    Matijošaitis paimtų ir pastatytų naują polikliniką. Aišku gerai kad senos valdžios projektas sustabdytas. Tas projektas tikrai buvo baisus ir ne vietoj. Beje kodėl tada norima perkelti ir Senamiesčio polikliniką? Su jos pastatu viskas gerai. Beje sovietmečiu, kai nebuvo liberalizmo, buvo suprasta kad optimaliausia ir naudingiausia klaipediečių piniginei tolygiai išdėstytos poliklinikos visame mieste.

   • AvatarFui ...memelenderi , (IP: 90.131.39.208)

    O kas gerai su tuo Senamiesčio poliklinikos pastatu ? 🙂 Jis savivaldybei nieko nekainuoja ? 🙂 O gal patogu visiems pacientams ? Nesuprantu , pačiam taip ir nevyko suprasti kodėl vyksta svarstymai ? Nepavyko suprasti už ką atsakingas meras ir savivaldybė ? 🙂 Skaityk ne tik AK 🙂 Ir mąstyk , jei pavyks . Liberalumas man jau tapo keiksmažodžiu . Sėkmės . Kiek žinau sovietmečiu buvo kažkoks centralizuotas išlaikymas , o dabar turime išlaikyti patys 🙂 tada ir mokyklos, ir poliklinikos, ir darželiai , bei parduotuvės buvo rajonui . Mes jau 32 keliaujame tolyn nuo sovietizmo 🙂 Kas per argumentas ? 🙂

   • AvatarMemelender (IP: 84.15.188.57)

    Tai ir Trečios Poliklinikos pastato išlaikymas kainuoja. Klaipediečių vertimas važiuot per visą miestą irgi kainuos. Ir vėl gi klausimas, kodėl Kaune ir Vilniune poliklinikos išmėtytos po visą miestą, o Klaipėda išradinėja dviratį ir bando viską sukelt į vieną pastatą? Tai gal ir visas mokyklas, bibkliotekas ir tt. Sukeliam į vieną pastatą. Juk dabartinių mokyklų išlaikymas irgi kainuoja. Beje Puteikienė irgi liberalė?

   • Avatargalvok galva (IP: 86.100.13.29)

    Ką tu čia čiauškuti su savo šypsenėlėm nusišneki po kiekvienu straipsniu.Dar to negirdėjom-viena poliklinika,šitiek sergančių,ar mąstai galva ar galvute,ligonines sujungti,atvežė žmogelį ir uždarė į palatas, o čia,koks judėjima sbus,kiek reikia kabinetų,senukai braidžios pusdienį,kol ką ras…Kaunas stadionus pastato,o čia kaip kokias Ministerijas į vieną pastatą…jau su tavim diskutuot-tuštuma

  14. AvatarMemelender (IP: 84.15.188.57)

   Koks keistas sumanymas. Sovietmčiu kaip tik stengtasi poliklinikas išsklakdyt, kad žmonėm nereiktų važinėtis po visą miestą, norint patekti pas šeimos gydytoją. Dauguma Vilniaus ir Kauno rajonų turi savo poliklinikas iki šiol. Bet matyt Klaipėdos valdžiai žmonių patogumas nėra svarbu. Svarbu tik pinigai. Puikus Klaipėdos valdžios liberalizmo pavyzdys.

   • AvatarFui ...memelenderi , (IP: 90.131.39.208)

    Liberalizmo pavyzdys man yra Sveikatos ministro Dulkio ligoninių uždarinėjimas . Be jų lieka ne tik regionai , bet ir regionų centrai – daugelį paslaugų sutelkiant į miestų gydymo centrus . Gyvas pavyzdys naujas darinys Klaipėdoje ir tai ,anot liberalių ir liberkonservatorių, yra gėris pacientams 🙂 O kodėl bijote Klaipėdoje ? Restauruos pastatą , pristatys jei reikia priestatą ir … ? Medikai ir specialistai vienoje vietoje , paslaugos pacientams patogioje vietoje . Susisiekimas patogus . Aš už 🙂

   • AvatarMemelender (IP: 84.15.188.57)

    Keista. Kritikuojate ligoninių sujungimą, bet palaikote poliklinikų sujungimą? Juk argumentas – “Medikai ir specialistai vienoje vietoje , paslaugos pacientams patogioje vietoje . Susisiekimas patogus .” Tinka ir ligoninių sujungimui. Kvepia dvigubais standartais. Nebūsi kartais liberalas. Atrodo jog be šio žodžio gyvent negali:)

   • AvatarFui ...memelenderi , (IP: 90.131.39.208)

    Ir vėl nesupranti ? Ligonines jungia UŽDARANT kitas gydymo įstaigas ! Regionuose ir net centruose pacientai paliekami be gydymo įstaigų ! Atstumai ne 10 minučių kelio iki Klaipėdos ….. O ką Klaipėdoje uždaro ? NIEKO ! Tik padarys , tikiuosi , patogiau pacientams ir neįgaliems – paslaugos vienoje vietoje ir susisiekimas klaipėdiečiams patogus . Ar žinai kaip dažnai iš regionų auto rieda , kad ir į Klaipėdą ? . Mačiau kaip pacientas sėdi nuo 8 ryto , nes toks grafikas auto , o jam vizitas tik 14 val ir t.t. Vienžo , nesuvokti skirtumo , reikia būti laaaabai liberaliam su ” galva” ir su išsilavinimu . Tobulėk ir gal pavyks atskirti standartus 😁 Sėkmės .

   • AvatarMemelender (IP: 84.15.188.57)

    Tai bus patogiau gyvenantiems šalia. Nors po sujungimo ir išaugs srautai ir eilės. Visiem kitiem bus tik blogiau. Reikės arba važiuot per visą miestą arba rašytis į artimesnę privačią polikliniką. Ir taip, ligoninų uždarymai man nepatinka. Esi siaurų pažiūrų žmogus.

  15. AvatarReikia (IP: 88.119.136.56)

   Klaipėdai reikia 3 tokių sveikatos centrų, juk ne bažnitkaimis esame, užsikimš viskas viename, miestas labai ilgas, tai jie išdėstyti turi būti proporcingai !

   • AvatarPrasivėdinkite (IP: 90.131.39.208)

    taip , ilgas miestas 🙂 Ar tekstą skaitėte ” nuo kurios vietos ” galėtų būti keliami centrai ? Nuo senamiesčio iki 3 poliklinikos kiek minučių viešu transportu sugaišite ? Ir jei ten bus daug specialistų ir nereikės po miestą kitur ieškoti ? Pradėkite galvoti . Man patinka , kada miestą valdantys skaičiuoja išlaidas ” savo objektams ” .

  16. Avatar" objektyviam " teksto autoriui (IP: 90.138.1.127)

   KIEK YRA VISOS ? Kiršinate skaitytojus ? Fui, šlykštu darosi nuo tokių tekstų . Klaipėdos savivaldybė ” turi ” : miesto polikliniką ( buvusi 3 ) , senamiesčio ir Jūrininkų . Kaip supratau į naujai restauruotą pastatą būtų iškeltos senamiesčio ir jūrininkų , o miesto ir taip dirba . Dar būtų papildomai siūloma dirbti ir kitiems specialistams , kad būtų patogiau pacientams . Nemanau , kad į naują pastatą iškeltų slaugos ligoninę ar psichikos sveikatos centrą iš Galinio pylimo gatvės . Liberalus cinizmas tampa gyventojų kiršintoju ?

  17. AvatarVaitkau, ne visi pajėgia viešu transportu nuvažiuoti... (IP: 86.100.91.176)

   Jokiu būdu, noriu šiaurinėje pusėje ,kad liktų mano poliklinika.Didesnės nesąmonės nepasiūlė?

   • AvatarNoriu (IP: 84.15.190.11)

    Ir aš noriu, kad kiekvieną vakarą man kojas nuplautų seksi mergaitė, nuogais papukais.

   • AvatarNa neskaitykite ir nereikės alpti (IP: 90.138.1.127)

    Jūs tokių AK kuriuose informacija pateikiama ” patogiu būdu ” .

  18. AvatarNepritariu (IP: 78.62.21.161)

   dabar yra galimybė rinktis gydytoją arčiau namų. Tai ypač aktualu pensininkams, sunkiai judantiems ir aplamai visiems, nes į gydytoją paprastai kreipiasi sunegalavę.

   • AvatarO aš pritariu , nes (IP: 90.138.1.127)

    susisiekimas puikus iš visų miesto pusių . Specialistai vienoje vietoje , tai labai palengvins sergantiems gyvenimą , nereikės blaškytis ieškant kur kokį tyrimą ar patikrą gali atlikti . Turintiems bėdų su vaikščiojimu – idealus sprendimas . Ačiū ir sėkmės .

  19. AvatarAldona (IP: 78.57.202.194)

   Iskelti Senamiescio poliklinika butu didziausia nesamone.Ten yra visi reikalingi specialistai
   Tokia gera poliklinika sugadinti.

   • AvatarTo Aldona (IP: 84.15.190.11)

    Senamiesčio poliklinika – iškelti nesąmonė? Jūs į tą polikliniką nueikite 14-15-16 valandą. Tušti koridoriai, tušti kabinetai. Kabinetuose ne tik stalas ir kėdė, bet ir brangi medicininė įranga. Akių ligų kabinete viena specialistė, laukti eilės reikia labai ilgai. O jei norite pas dermotologą eisite jau į kitą polikliniką. Odontologijos vienas kabinetukas, ir neaišku, kokias procedūras atlieka, gal tik siuntimus į ligonių kasas išduoda. Patalpų išlaikymas kainuoja, patalpos išnaudojamos neefektyviai. Kas gyvena visai šalia šauks , kad nesąmonė. Ar sąmonė laikyti pustuščius kabinetus?

   • Avatarto to Aldona (IP: 82.135.193.221)

    Jus kalbate apie Respublikinės ligoninės polikliniką kuri yra tame pačiame pastate.

   • AvatarTo to to to to Aldona (IP: 84.15.190.11)

    To to to. Taip būtent. Respublikinė ligoninė turi šešis padalinius išsibarsčiusius po miestą. O tai ką tai gerai? Tai racionalu? Tai efektyvu? Kiek patalpų, kiek administracinių etatų, išlaidų? Kiek padalinių vadovų, pavaduotojų, pagalbinio personalo. Kodėl tik šeši padaliniai, gal geriau būtų dešimt?

  20. Avatarsiaips (IP: 84.15.181.10)

   na juk Vaitkus buvo ir liks tik valdininkas, tai kaip ir suprantama kad jo mąstymas toliau valdininko ribos nepereis – liaudiškai sakant visus i “krūva” viska i viena vieta, tipo paslauga bus centralizuota iš vienos vietos, tipo mažesnės infrastruktūros išlaidos ir tt. O ar patogu miestiečiui tai jau dešimtame plane, tokia ta mūsu valdžia, tipo rūpinasi valstybe ar savivalda tačiau tai tik jų neišprusimas, kurio trukumą valdininkai bando pasiteisinti nėra pinigu geresniems sprendimams.

   • AvatarKrūva (IP: 84.15.190.11)

    Krūva emocijų, nieko konkretaus ir racionalaus.

  21. AvatarHa (IP: 85.232.137.3)

   Viską daro, kad žmogui būtų blogai. Bus kolūkis.

   • AvatarBuvęs kolūkietis (IP: 84.15.190.11)

    Kolūkius sugriovė Landzbergis nebebus jau kolūkių.

  22. Avatartomas (IP: 77.79.44.42)

   Ne į temą, bet – kokia kvadratinio metro kaina planuojamos požeminės automobilių aikštelės po atgimimo aikšte? (ar nepriartėjo prie 10.000 eurų?)

   • AvatarI am (IP: 78.57.214.60)

    Va va, būtent, nereikalingas objektas ta požeminių auto, kai auto turi nelikti bent jau centre. Už tokią aikštę kelios poliklinikos išeina ar mokyklos. Teisingai meras skaičiuoja, nėr čia ko švaistytis.

   • Avatartoo nais (IP: 213.226.167.154)

    viena stovėjimo vieta 62 tūkst eur.

  23. Avatartomas (IP: 77.79.44.42)

   Ne į temą, bet – kokia kvadratinio metro kaina planuojamos požeminės automobilių aikštelės po atgimimo aikšte? (ar nepriartėjo prie 10.000 eurų?)

   • AvatarĮ temą (IP: 84.15.190.11)

    O kiek ir kokios medicininės įrangos yra Klaipėdos mieste. Ir kaip efektyviai ta įranga išnaudojama? 100 procentų? 60 procentų? O gal tik 40 procentų? Kardiologija, urologija, dermatovenerologija, oftalmologija, ausų ligos, ginekologija, stuburo problemos, chirurgija, fizinė medicina, neurochirurgija, plastinė rekonstrukcija, radiologija, psichiatrija, tuberkuliozė, akių ligų skyrius, alergologija, mikrobiologijos skyrius, ortopedija, pilvo chirurgija. Kokioj tokioj Klaipėdos poliklinikoje visa tai galima atlikti? Kurioje? Senamiesčio poliklinikoje gal? A, ką ten pasakys ponia Aldona. Nesąmonė???

   • AvatarĮ temą 2 (IP: 84.15.187.181)

    Ateina ponia Aldoną į senamiesčio polikliniką pas kardiologą. Kardiologė klausia tai vaistukų atėjot? Aha atėjau. Nu tai kiek dabar vištų belaikote? Turėjau dešimt, dabar tik septynios beliko. Aha, nu tai gerai, gerai. Štai jums receptukas (parašomas baksnojant vienu pirštu klaviatūrą) tai po dviejų mėnesių vėl ateikit, priimsim kaip nors. Linkėjimus gaidžiui perduokit. Sėkmės!

  24. AvatarO man patinka protingi žmonės ir jei jie (IP: 90.131.39.208)

   ir miesto valdyme , manau yra puiku . Tai ne liberalieji , kuriems buvo ir yra dzin klaipėdiečiai pacientai . Ačiū __Čia norime padaryti kompetencijų centrą. Kaip būdavo anksčiau, kai atėjęs pas šeimos gydytoją iš karto gaudavai pagalbą vietoje“, – sakė A. Vaitkus _____Aš kalbu apie tą visuomenės dalį kuri neišgali nueiti į privačią gydymo įstaigą, mokėti didelius pinigus. Atvažiavus į vieną tašką, čia būtų tikrai puiki galimybė padėti žmogui“, – sako A. Vaitkus

   • Avatar***** (IP: 90.131.39.208)

    Objektyviai viskas išdėstyta VE.

   • AvatarT (IP: 86.100.133.193)

    Briedas, vien eilės prie registratūros ir kabinetų,bei žmonių gausa. Liftai veiks kaip dabar du?

   • AvatarNe kitaip, kaip (IP: 84.15.187.111)

    Nukirstos galvos svajonės….

   • AvatarAnonimas (IP: 78.57.214.60)

    Aha, viskas vietoje. Ir gastrologas ir kardiologas. O vėliau gal ir naują pastatys, tik ne Birutės gatvėje, o prie Jūrininkų ligoninės kur nors, ten būtų pats tas ir visi autobusai važiuoja ir taip erdvės daug ir reabilitacija čia pat

   • AvatarDėl liftų (IP: 84.15.190.11)

    Siūlau kiekvienam pacientui po liftą. Gyvensime kaip Manhatane. Pasauliniame komercijos, kultūros ir finansiniame centre. Reikės ir Laisvės statulą pastatyti prie lifto.

   • AvatarINA (IP: 88.119.22.177)
  25. AvatarKlaipėdietis (IP: 90.131.47.13)

   Gal tai balandžio pirmos dienos pokštas?

  26. AvatarAnonimas (IP: 78.57.198.117)

   Na tikrai kelt Senamiesčio PSPC nesąmonė, važiuot per visą miestą?????Prastai sugalvota

   • AvatarDvigubi ponų standartai (IP: 90.131.45.147)

    Į ligonines iš pietų važiuoti per visą miestą “varguoliams” turėtų būti normalu? Pasivažinėsite ir jūs…

   • Avatarto ponui (IP: 85.232.128.51)

    Džiaugiasi privačios klinikos pereis pas juos va kokia nauda ir kam

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt