P0

Kultūra

Kviečia pamatyti Klaipėdos miesto spalvas jaunųjų menininkų akimis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-15


Rugsėjo 10 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) Klaipėdos fakultete prasidėjo šeštosios Audiovizualinių menų industrijos inkubatoriaus (AMII) organizuojamos kūrybinės dokumentinio kino dirbtuvės „Nordbaltic Incubator: Dokumentinė Klaipėda 2023“.

Visus besidomintys, o galbūt norintys susipažinti su dokumentiniu kinu kviečiami rugsėjo 19 d., antradienį, 18 val. Klaipėdos kultūros fabrike, pamatyti projekto metu sukurtus trumpametražius dokumentinius filmus.

Dokumentinės Klaipėdos dirbtuvės prasidėjo nuo šių metų temos pristatymo – Klaipėdos spalvos. Ši tema pasirinkta norint paminėti Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-ąsias metines ir paraginti dalyvius užfiksuoti Klaipėdos spalvų įvairovę, reprezentuojančią įvairius daugiakultūrio miesto veidus. Skirtingų kultūrų sąveika Klaipėdos regione lemia varijuojančias miesto nuotaikas, jas įkūnija daugialypė spalvinė gama.

Po kūrybinių dokumentinio kino bei techninių filmavimo seminarų visi dalyviai pasiskirstę į grupes kibo į darbus. Dirbtuvių dalyviai gali save išmėginti režisieriaus, operatoriaus, garso režisieriaus, prodiuserio, o vėliau ir vaizdo montažo režisieriaus rolėje. Mūsų projekto kūrėjus su kameromis ir kita filmavimo technika galite pamatyti ne tik miesto gatvėse, bet ir laivuose, miškuose ar bažnyčioje.

Kūrybinio proceso metu dalyviams padeda ir juos konsultuoja kino industrijos profesionalai: kino režisierės Marija Stonytė ir Inesa Kurklietytė, vaizdo operatorius Paulius Orlovskis, montažo režisierius Modestas Endriuška ir garso režisierius Ramūnas Jasutis.

Renginys nemokamas.


  2023-09-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt