P0

Verslas

Europos kosmoso agentūros atstovai kviečia į susitikimą Klaipėdos universitete

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-16


Klaipėdos miesto ir regiono mokslininkai, technologijų specialistai ir įmonių atstovai kviečiami dalyvauti susitikime su Europos kosmoso agentūros (EKA) atstovais, kuris š. m. rugsėjo 26 d. vyks Klaipėdos universitete Jūros tyrimų institute (KU JTI).

EKA veikla apima platų sričių spektrą, t.y. Žemės stebėjimas, telekomunikacijos, gyvybės mokslai, biotechnologijos, sveikatos mokslai, technologijos ir inžinerija. Lietuvos, kaip asocijuotos šalies narės, įsijungimas į EKA bendruomenę yra itin reikšmingas ne tik visai mokslo bendruomenei ir įmonių, dirbančių inovacijų srityje, atstovams. Tai atvėrė ir naujas finansavimo galimybes.

KU JTI mokslininkai jau ne pirmus metus bendradarbiauja su EKA. Įgyvendindami projektus yra sukaupę solidžią mokslinę patirtį Žemės stebėjimo iš kosmoso srityje.

Siekiant plėtoti bendradarbiavimą tarp EKA ir kitų Lietuvos institucijų bei įvairiose srityse dirbančių specialistų, rugsėjo 26 d. rengiamas Europos kosmoso agentūros atstovo vizitas į KU JTI. Planuojamame susitikime bus išsamiau pristatytos EKA finansavimo perspektyvos, jo dalyviams bus suteikta galimybė papasakoti apie savo tyrimus ar vykdomas veiklas bei gauti konsultacijas iš EKA.

Agentūrai atstovaus Michele Iapaolo – oficialus atstovas (Country Desk Officer) Lietuvai, kurio komanda yra atsakinga už programų įgyvendinimą naujose EKA valstybėse narėse.

Norintieji dalyvauti renginyje prašomi iki rugsėjo 18 d. užpildyti registracijos formą čia.

Renginys vyks rugsėjo 26 d., 9 val., KU Jūros tyrimų institute, Universiteto al. 17, Klaipėda. Renginys vyks anglų kalba.


  2023-09-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt