P0

Spyglys

Ar KRATC nepasišiukšlins?*

Spyglys
2023-09-18


Dumpiuose, prie KRATC sąvartyno, statomas naujas maisto atliekų rūšiavimo paviljonas. Stato lietuviai, tai ir tradicijos lietuviškos – ant stogo konstrukcijų užkabintas vainikas. Nelabai šviežias, matosi padžiūvęs savaitę kokią…

Nežinia, ar Europos Sąjunga, skyrusi finansavimą maisto atliekų rūšiavimo įrenginių statybai Dumpiuose, įskaičiavo į sąmatą ir kazilinių atšventimo išlaidas. Sako, statybininkai net ir Vokietijoje, sudėję stogo gegnes, užkabina vainiką laukdami vaišių iš šeimininkų. Kaip ne kaip – pusė darbo padaryta. Gal KRATC nepasišiukšlins? Antraip pagal seną paprotį statybininkai, pyrago nesulaukę, po kurio laiko kiaulę užkabins.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-09-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt