P0

Spyglys

Klaipėdai – absoliutinę monarchiją!* (3)

Spyglys
2023-09-18


„Makiavelis rašė, kad valdovas pats turi pasirinkti patarėjus ir šie jam gali teikti patarimus tik tuomet, kai jis pats paprašo”, – taip mero Arvydo Vaitkaus komandos narys Leonas Makūnas per Miesto plėtros ir strateginio planavimo komiteto posėdį gynė mero užgaidą panaikinti Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybą. Leonas turėjo omenyje Niccolò Machiavelli, 15-ojo amžiaus po Kristaus gimimo filosofą.

„Makiavelis rašė apie absoliučią monarchiją, – jam atšovė liberalsocialdemokratas, istorijos mokslus baigęs Arvydas Cesiulis. – Negi mes jos dabar norime?”

Į šį filosofinį mokytų vyrų diskursą įsikišo vietos Diogenas su vidutinio mokslo cenzu Arūnas Tuma: „Iki monarchijos mums dar toli”.

Jam antrino komiteto pirmininkas Raimondas Tamošauskas: „Monarchija – paveldima, o pas mus dar yra rinkimai”. 

„Kol kas, – moralą negirdimai ištarė Spyglys. – Nuo peiliuko – ant arkliuko… Iš pradžių sunaikins visuomenines tarybas, o po to – ir visą miesto tarybą su makūnais, cesiuliais, tumomis ir kitais personažais”…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 


  2023-09-18

  3 komentarai “Klaipėdai – absoliutinę monarchiją!*”

  1. Avatar (IP: 90.131.35.180)

   Panaikins ir bus tvarka

  2. AvatarHmm (IP: 78.56.183.214)

   Gal aš ir ne tiesiogiai į Spyglio temą šią, bet delikačiai ir labai taikliai čia spygliuotasis parašė. Nemanau, kad daugelis supras, bet maža kas…
   P. S. Lojikai, galite ir toliau katučiu ploti. Tik vėliau suvoksite, kad nuo vilko ant meškos užšokote.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt