P0

Regionas

Palangoje vėl rinksis sporto aistruoliai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-18


Palangoje šį savaitgalį, rugsėjo 22-24 dienomis, gatves ir atviras erdves vėl užpildys neprofesionalaus sporto mėgėjai. #BeActive sporto festivalio metu per 3 dienas įvyks daugiau nei 40 skirtingų fizinio aktyvumo užsiėmimų. Juose dalyvauti kviečiami skirtingo fizinio pajėgumo bei amžiaus žmonės: Palangos miesto gyventojai ir aktyvūs poilsiautojai.

Šių metų Sporto visiems festivalio programą papildys dvi naujos sporto ir fizinio aktyvumo formos – tai smūginio sportas ir Amerikoje daugiau kaip 35 milijonu sekėjų turintis piklbolo žaidimas. Abi šias ir kitas rungtis palangiškiai ir miesto svečiai kviečiami išbandyti šeštadienį (rugsėjo 23 d.) J. Basanavičiaus gatvėje tie Birutės alėjoje bei prie Jūratės ir Kastyčio skvero esančioje žaliojoje erdvėje.

Rugsėjo 22 d. Jūratės ir Kastyčio skvere nuo 19.30 val. visi kviečiami prisijungti į masinį linijinių šokių pasišokimą, kuris truks ne trumpiau nei 1 valandą. Po linijinių šokių nuo 20.30 val. Jūratės ir Kastyčio skvere vyks naktinis zumbos vakarėlis su geriausiais Lietuvoje zumbos instruktoriais. „Zumba naktis“ – tai septintus metus organizuojamas didžiausias šokių ir fitneso renginys Lietuvoje po atviru dangumi, kuris pritraukia daugybę zumbos ir aktyvios veiklos mylėtojų į pajūrį.

Sporto visiems festivalio atidarymas nuo 10.30 val. prasidės Jūratės ir Kastyčio skvere iškilmingu paradu o nuo 11 val. Palangos miesto stadione – čia daugiau nei 1000 moterų šoks masinius šokius. Renginyje pasirodys Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“, Lietuvos moterų sporto asociacijos ir Lietuvos linijinių šokių federacijos šokėjų kolektyvai.

Rugsėjo 22-24 d. festivalio dalyviai bus kviečiami išmėginti įvairias mankštas, išmokti žaisti su POI, dalyvauti jogos užsiėmimuose, mini biatlono, palestros bėgimo varžybose, bėgti įvairias distancijas. Taip pat išmėginti alpinizmo sienelę ar šaudymą pneumatiniu šautuvu bei daugelį kitų fizinio aktyvumo veiklų.

Šeštadienį fizinio aktyvumo veiklos prasidės 8 val. ryte ir tęsis iki vėlyvos nakties. Renginio šurmulys skirtas visiems nepriklausomai nuo amžiaus ar fizinio pasirengimo lygio.


  2023-09-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt