P0

Švietimas

Pauliaus Lindenau mokymo centras – tarp geriausiųjų Europoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-18


Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras buvo nominuotas Europos inovatyvaus mokymo apdovanojimuose (EITA). Profesinio rengimo centras dėmesio sulaukė dėl įgyvendinto tarptautinio projekto „Tarptautinė suvirinimo praktika“. Iškilminga apdovanojimų ceremonija įvyks metų pabaigoje Briuselyje.

Organizatorių nuotr.

„Tai buvo neįkainojama patirtis, kuri praplėtė akiratį 34 mokiniams. Jiems buvo suteikta galimybė semtis praktinės patirties Vokietijoje, Lenkijoje, Maltoje, Kroatijoje, susipažinti su naujausiomis suvirinimo technologijomis ir tendencijomis. Projekte dalyvavo ir 5 pedagogai, kurie dalijosi patirtimi su kolegomis iš užsienio, tobulino savo žinias ir kompetencijas, kėlė kvalifikaciją, vedė atviras pamokas. Ši tarptautinė praktika leido užmegzti tarptautinius ryšius su partneriais, užtikrino panašių iniciatyvų tęstinumą“, – pasakojo Rasa Mitkutė, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro projektų vadovė.

Europos inovatyvaus mokymo apdovanojimų tikslas – pagerbti ir apdovanoti geriausias švietimo įstaigų įgyvendintas tarptautines iniciatyvas. 2023 metų EITA apdovanojimų tema susijusi su Europos Komisijos paskelbtais Europos įgūdžių metais ir orientuota į švietimą ir inovacijas.

„Šis apdovanojimas dar kartą įrodo, kad mūsų centras sėkmingai žengia inovacijų keliu ir savo veiklą praturtina naujomis kryptimis bei inovatyviais sprendimais. Sparčiai plečiame partnerių ratą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje – tai atveria plačias galimybes centro bendruomenei tobulėti, įgyti praktinių įgūdžių. Kalbant apie įvertintą projektą „Tarptautinė suvirinimo praktika“, būtina pabrėžti, kad jis ne tik sustiprino suvirinimo profesinio rengimo programą, bet ir prisidėjo kuriant naujas – tokias kaip laivo keleivius aptarnaujantis darbuotojas (stiuardas) ir atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojas“, – pranešime pažymi dr. Egidijus Skarbalius, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro direktorius.


  2023-09-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt