P0

Švietimas

Per trejus metus atnaujins devynių mokyklų ir darželių kiemus (3)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-09-18


Klaipėdoje rengiamasi atnaujinti kai kurių ugdymo įstaigų kiemus, taip pat šalia mokyklų ir darželių įrengti laikino sustojimo vietas bei parengti švietimo įstaigų pastatų renovacijos priemonių planą.

Patvirtintus Klaipėdos miesto biudžetinių įstaigų kiemų vidaus susisiekimo infrastruktūros atnaujinimo (remonto) prioritetinių darbų 2024–2026 m. eiliškumo sąrašą, pagal savivaldybės administracijos direktoriaus Andriaus Žuko įsakymą jame įrašytos 9 uostamiesčio ugdymo įstaigos.

Į kai kurias mokyklas vaikai brenda per pelkes. Artūro Šulco nuotr.

Per trejus metus numatoma išvardinta eilės tvarka sutvarkyti „Santarvės“ progimnazijos, lopšelių-darželių „Aitvarėlis“ ir „Vyturėlis“ kiemus, taip pat „Vėtrungės“ gimnazijos, lopšelio-darželio „Obelėlė“, Hermano Zudermano gimnazijos, „Saulėtekio“ progimnazijos, lopšelio-darželio „Žiogelis“ bei Martyno Mažvydo progimnazijos kiemus.

Šių metų liepos 19 d. Klaipėdos miesto savivaldybės taryba patvirtino 2023–2027 metų veiklos prioritetus.

Tarp jų yra ir įsipareigojimas parengti ir 100 proc. įgyvendinti laikinas sustojimo vietas prie mokyklų ir vaikų darželių.

Taip pat numatyta parengti ir švietimo įstaigų pastatų bei aplinkos renovacijos priemonių planą.

INFORMACIJA

Klaipėdos miesto savivaldybė yra 107 biudžetinių įstaigų steigėja. Iš jų 90 yra švietimo įstaigos, 7 – kultūros įstaigos, 7 – socialinių paslaugų įstaigos, dvi sveikatos priežiūros įstaigos ir viena įstaiga miesto ūkio sektoriuje.

Savivaldybei pavaldžiose biudžetinėse įstaigose dirba apie 9000 žmonių.  Savivaldybei taip pat pavaldžios yra ir 11 viešųjų įstaigų: šešios – sveikatos priežiūros srityje, kitose srityse – penkios.


  2023-09-18

  3 komentarai “Per trejus metus atnaujins devynių mokyklų ir darželių kiemus”

  1. Avatarkur klausimas (IP: 86.100.66.158)

   “Į kai kurias mokyklas vaikai brenda per pelkes” nes nesuformuotas nuolidis.ir nera kur nubegti vandeniui, ty. Nera lietus surikimo???

  2. AvatarNa liberalieji , (IP: 90.135.235.99)

   jūs nevykėliai nesugebėjote ? Šauni miesto taryba ir mero Vaitkaus komanda.

   • Avataraha (IP: 46.249.191.78)

    eik eik liberalusis, ką jau taip gražaus perskaitei, kad taip susižavėjai? kaip ką tik pabudęs po ilgo letargo ir pamatęs, kad jau seniai daugybė darželių ir mokyklų renovuoti ir jų kiemai sutvarkyti…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt