P0

Spyglys

Klaipėdos strategai geba tik rodykles perdažyti* (1)

Spyglys
2023-09-19


Tikėdamasis intelektualios diskusijos dėl Klaipėdos miesto bendrojo plano sprendinių įgyvendinimo stebėsenos 2022 metų ataskaitos Spyglys kruopščiai nušveitė dar Brežnevą mačiusius akinius, prasikrapštė ausis: juk tą ataskaitą svarstys iškiliausi miesto strategai – naujasis Miesto plėtros ir strateginio planavimo komitetas.

Bet kur tau… Jokios diskusijos nebuvo, politikai-strategai tylėjo lyg pernai išgaišusios žuvys. Tylą bandė suplėšyti komiteto pirmininkas Raimondas Tamošauskas. Bet geriau būtų to nedaręs.

Mat, jis sugebėjo apie pristatytą dokumentą pasakyti tik tiek: „Ten pabaigoje reikia vienas rodykles pažymėti raudonai, o kitas žaliai”…  

Anot Klaipėdos politinių strategų vado, „kas gerai – reikia pažymėti žalia spalva, kad blogai – raudona”. „Nu, čia toks tiktai taip čia pasiūlymas”,- susidrovėjęs užbaigė savo kritinį žodį Raimondas.

Spyglio moralas: kokie virėjai, tokie ir cepelinai.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-09-19

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos strategai geba tik rodykles perdažyti*”

  1. AvatarVava (IP: 78.61.174.200)

   Miesto strategų posėdyje matyt ir “spyglys”dalyvavo,kad viską žino, bet ir jis matyt išsižiojes muses gaudė.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt