Liberalai renka parašus, prašydami miesto valdžios statyti naują polikliniką ir nesujunginėti jau veikiančių

Politikų tribūna
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-09-19

Klaipėdos liberalų sąjūdis parengė peticiją „Dėl Klaipėdos pirminės sveikatos priežiūros įstaigų darbo sąlygų ir veiklos užtikrinimo ateityje“ ir patalpino ją peticijos.lt svetainėje.

Miesto valdžia atsisakė statyti naują Jūrininkų polikliniką, o šiuo metu įvairiose miesto vietose veikiančias poliklinikas planuoja sujungti ir perkelti į vieną pastatą.

Peticijos autoriai prašo, kad savivaldybė toliau tęstų Jūrininkų poliklinikos Birutės g. statybos darbus, sustabdytų bet kokius veiksmus, siekiant perkelti miesto gydymo įstaigas į Klaipėdos miesto poliklinikos (Taikos pr. 76) patalpas. Taip pat, kad būtų užtikrinti Klaipėdos šiaurinės miesto dalies gyventojų pirminės sveikatos priežiūros paslaugų kokybė ir prieinamumas, paliekant Klaipėdos senamiesčio pirminės sveikatos priežiūros centrą dirbti, kaip atskirą centrą H. Manto g. 49 patalpose, bei neperkėlinėti kitų įstaigų.

„Klaipėdos poliklinikos nėra parduotuvės, kurias, kaip „Akropolyje“, galėtum sukelti po vienu stogu. Kalba eina apie žmonių sveikatą. Poliklinikų medikai gydo tūkstančius klaipėdiečių, todėl jiems labai svarbu, kad čia suteikiamos gydymo paslaugos būtų savalaikės ir kuo arčiau namų.
Kodėl norima pabloginti situaciją ir siųsti karščiuojanti žmogų viešuoju transportu per visą miestą? Turime apginti tai, kas mums priklauso. Kuo daugiau žmonių palaikys peticiją, tuo didesnė tikimybė, kad miesto valdžia bus priversta pakeisti savo planus“ , – sako Liberalų Sąjūdžio Klaipėdos skyriaus pirmininkas Artur Truš.

Peticijos autoriai Klaipėdos miesto savivaldybės prašo:

  • Skelbti naujos Jūrininkų poliklinikos pastato Birutės g. statybos darbų konkursą;
  • Sustabdyti bet kokius planus siekiant perkelti miesto gydymo įstaigas į VŠĮ Klaipėdos miesto poliklinikos (Taikos pr. 76) patalpas;
  • Užtikrinti Klaipėdos šiaurinės miesto dalies gyventojų pirminės sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą, paliekant VšĮ Klaipėdos senamiesčio pirminės sveikatos priežiūros centrą dirbti kaip atskirą centrą šiaurinėje miesto dalyje;
  • Inicijuoti plačią visuomeninę diskusiją su medikų bendruomene, pacientų atstovais, įvairių sričių specialistais apie Klaipėdos gydymo įstaigų tinklo optimizavimą bei sveikatos priežiūros paslaugų kokybės užtikrinimą miesto gyventojams.
  • Užtikrinti, kad gyventojams nepablogėtų viešojo sveikatos sektoriaus paslaugų pasiekiamumas Klaipėdos mieste, įvertinat, kad Klaipėdos miestas yra miestas, išsitęsęs ne vieną kilometrą.

Surinkti žmonių parašai bus įteikti Klaipėdos savivaldybės merui, tarybai ir administracijai.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

BNS

Privačiomis lėšomis apmokėta Arturo Trušo savireklama pripažinta politine (19)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ketvirtadienį konstatavo, kad šiemet kovo–balandžio mėnesiais Klaipėdos miesto gatvėse iškabinta Liberalų sąjūdžio nario Arturo Trušo asmeninėmis ...
2026-06-18
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Mums rašo

Saulutės seniūnaitijoje – geriausia iki šiol kaimynų šventė

Klaipėdos Saulutės seniūnaitijos gyventojai įsitikino, kad posakis, jog trečias kartas nemeluoja, pasitvirtino su kaupu. Šiųmetė čia rengiama kasmetinė kaimynų šventė ...
2026-05-30
Skaityti daugiau

Politika

Klaipėdos liberalai išsirinko kandidatą į merus (14)

Liberalų sąjūdžio Klaipėdos miesto skyrius trečiadienio vakarą išsirinko savo kandidatą artėjantiems Klaipėdos mero rinkimams, vyksiantiems kitų metų kovą. Juo tapo ...
2026-05-21
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This