P0

Spyglys

Ne kiekvienas agentas – Malderis* (3)

Spyglys
2023-09-19


Spyglys nuolat sulaukia savo neetatinių spec. agentų pranešimų, kuriuose jie demaskuoja blogus politikų darbus arba atvirkščiai – jųjų neveiklumą. Spyglys be galo dėkingas savo neįkainojamiems pagalbininkams už tai.

Dar praėjusią savaitę vienas neringiškis Spygliui pranešė, jog Neringos meras Darius Jasaitis, užuot priiminėjęs gyventojus, kaip skelbia jo darbotvarkė, tuo metu lankėsi sostinėje ir vidury šventos darbo dienos pramogavo viename žinomame Vilniaus prekybos ir pramogų centre. Ir dar su vaiku!

„Tai ar meras darbo metu už valstybės lėšas užsiima pramogomis? Ar ne su valdišku auto jis pramogauja Vilniuje?”, – piktinosi Spyglio slaptųjų agentų būrį pretenduojantis papildyti neringiškis.

Tačiau įtarusis Spyglys, išsiaiškinęs, jog potencialus jo agentas yra Neringos merui oponuojantis vietos politikas, užuot puolęs šia žinia dalytis su skaitytojais, kantriai atliko savo spyglišką tyrimą ir štai ką išsiaiškino. Pasirodo, tą dieną neringiškių meras buvo išvykęs komandiruotėn Seiman (Spyglys net iškniso potvarkio merą komandiruoti į sostinę numerį!), o į tą prekybos centrą užsuko esą pietų pertraukos metu. Negi grįši namo iš tokios tolybės be lauktuvių artimiesiems?!

Spyglio moralas Nr.1 : merai irgi žmonės ir jiems nesvetima visa, kas žmogiška.

Spyglio moralas Nr.2: ne kiekvienas provincijos politikas gali būti Spyglio agentu, juoba – Malderiu.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-09-19

  3 komentarai “Ne kiekvienas agentas – Malderis*”

  1. AvatarHusky (IP: 84.15.191.224)

   Normaliais laikais,stukačius p..zdindavo,dabartiniais-kiekvienas mižnius,tipo soc.atsakingas

   • AvatarIlgiesi (IP: 86.100.137.239)

    sovietmečio?Pagal tave – normalių laikų? Nesulauksi, vata !

   • AvatarSovietmetis (IP: 85.232.138.203)

    Jei tai būtų britiškas, prancūziškas ar, iš bėdos, šveicariškas sovietmetis, tai gal būtų pusė velnio. O nuo rusiško, apsaugok Viešpatie, jau atsikratėme ir daugiau tokio niekam nebereikia.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt