P0

Regionas

Palangos koncertų salė žiūrovų laukia ne tik vasarą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-19


Palangos koncertų salė džiaugiasi tapusi meno ir kultūros simboliu bei traukos centru Vakarų Lietuvoje ir kviečia joje apsilankyti.

Primenama, jog čia pastaraisiais metais savo pasirodymus rengti pamėgo itin didelius reikalavimus erdvei, interjerui bei akustinėms sąlygoms keliantys Lietuvos ir užsienio atlikėjai. Didžiulio visuomenės susidomėjimo sulaukė rekordinis Palangos koncertų salėje įvykęs muzikos atlikėjos Natalijos Bunkės koncertas, kurį stebėjo daugiau nei 2700 žiūrovų. Panašus žmonių skaičius apsilankė ir Jessicos Shy koncerte pavasarį.

Natalijos Bunkės koncertą stebėjo per 2700 žiūrovų. Lauryno Trimonio nuotr.

Šią vasarą taip pat didelio populiarumo sulaukė atlikėjų Calum Scott, Marijono Mikutavičiaus, Lino Adomaičio, Kastyčio Kerbedžio, Gabrieliaus Vagelio, „OG Version”, Džordanos Butkutės, Jazzu, Ingos Jankauskaitės, Vaido Baumilos bei kitų žinomų atlikėjų koncertai, A. Cholinos, Šiaulių dramos teatro, Universe orchestra pasirodymai ir dar daugelis kitų renginių.

Privalumas – salės transformavimo galimybės

Palangos koncertų salė suprojektuota taip, kad tiktų klasikinės bei šiuolaikinės muzikos koncertams. Joje įdiegta pažangi garso ir apšvietimo įranga, elektroakustinė bei kitos modernios sistemos. Tai leidžia atlikėjams maksimaliai atskleisti savo talento ir balso galimybes, o žiūrovams padovanoti įspūdingą vizualinį, akustinį reginį, pajausti koncerto metu sklindančias ryškiausias emocijas.

Dėl salės transformacijos galimybių joje gali būti organizuojami tiek mažesniam dalyvių ratui, tiek ir gausiai publikai skirti renginiai, konferencijos, šventės. Joje įrengta 2200 sėdimų vietų žiūrovams, tačiau erdvę galima pritaikyti ir mažesniems renginiams – iki 500-800 sėdimų vietų. Kilus poreikiui, sėdimas vietas parteryje taip pat galima transformuoti, atveriant aikštelę ir taip iš viso bendrai sukuriant beveik 3000 vietų žiūrovams.

Ragina rezervuoti vietas

Lyginant pastaruosius trejetą metų, 2023-iųjų metų vasara Palangos koncertų salei yra išskirtinai dosni renginiais. Šią vasarą čia įvyko 59 renginiai, kuriuose apsilankė beveik 50 tūkstančių žiūrovų arba net keturis kartus daugiau nei, pavyzdžiui, 2021-aisiais, kuomet šalyje buvo jaučiamos koronaviruso sukelto karantino nuotaikos.

Anot Palangos koncertų salės atstovų, renginiai Palangoje vyksta visus metus ir dėl to kurorto sezoniškumo terminas jau seniai išnykęs.

Žadama, jog šis ruduo Palangoje bus ne mažiau ryškus, spalvingas ir skambus nei vasara. Jau dabar yra suplanuota nemažai verslo konferencijų. Rugsėjį čia jau vyko „Rotariada”, metinė vadovų konferencija „Lūžio taškas”, taip pat vyks Draudimo brokerių forumas, Pasaulinė lyderystės konferencija, itin svarbi tarptautinė XVII UBC generalinė konferencija „Baltijos miestai remia Ukrainą“ ir kiti renginiai.

Palmiros Mart nuotr.

Jau baigiamas pildyti ir kalėdinių, naujametinių renginių kalendorius. Žiemą savo koncertą vėl surengs visame pasaulyje garsi atlikėja Imany, kurios pasirodymas pernai, lankytojų teigimu, buvo vienas įsimintiniausių ir laukiamiausių. Taip pat koncertuos  visų laikų sėkmingiausias pasaulyje choras –„Gregorian”, ABBA projektas iš Švedijos, Vienos Štrauso festivalio orkestras, Piaf! The Show – Edith Piaf  – gyvenimo ir muzikos istorija.
Netrūks ir žinomiausių lietuvių atlikėjų koncertų, apie kuriuos daugiau informacijos pateikiama Palangos koncertų salės internetinėje svetainėje www.palangosks.lt.

„Džiaugiamės, kad Palanga ir toliau džiugina kurorto gyventojus ir svečius didžiule renginių, koncertų pasiūla. Siekiame ir ateityje dar plačiau atverti duris kultūros, meno, muzikos, teatro sklaidai pajūryje. Visuomenei norime skleisti žinią, kad Palangoje kultūrinis gyvenimas verda ne tik vasarą, bet nepertraukiamai visus metus. Kviečiame atvykti į Palangos koncertų salėje vyksiančius koncertus, įvairius kitus įdomius bei prasmingus renginius”, – pranešime cituojamas Palangos koncertų salės direktorė Aida Aleksandrovienė.

Palangos koncertų salės atstovai primena, kad jau vykdoma rezervacija privatiems įmonių renginiams ir šventėms. Taip pat galima išsinuomoti furšetams skirtą salę bei surengti privačią šventę su maitinimo paslaugomis prieš koncertus. Daugiau informacijos registracijai el. paštu info@palangosks.lt


  2023-09-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt