P0

Sveikata

Atnaujins dalį Klaipėdos vaikų ligoninės

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-09-20


Savivaldybės valdoma Klaipėdos vaikų ligoninė paskelbė, kad ieško statybininkų dalies savo pastatų, Kristijono Donelaičio g. 7 ir 9, pirmųjų aukštų kapitaliniam remontui. Statybos metu ligoninės veikla nebus stabdoma. Teigiama, jog statybos darbai bus atliekami veikiančiame objekte.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Viešojo pirkimo skelbime nurodoma, kad per remontuojamą objektą einantis bendras koridorius darbų vykdymo metu nebus uždarytas, o remonto darbai galės būti vykdomi visomis savaitės dienomis, tačiau tik nuo 8 iki 18 val.

Iš viso ligoninė turi tris pastatus, kurie statyti 1902, 1925 ir 1934 metais ir kurie vėliau buvo sujungti į vieną kompleksą, turintį kultūros paveldo objekto statusą. Jie kapitaliai buvo remontuoti 1960 ir 2012-2013 metais.

Kapitalinio remonto techninį projektą šiais metais baigė rengti Dainoros Abelkienės projektavimo firma. Projekte taip apibrėžta kapitalinio remonto esmė: „Sublokuotuose (sujungtuose) gydymo paskirties pastatuose esančių dalies vidaus patalpų perplanavimas, platinant ir įrengiant naujas angas nešančiose vidaus mūro sienose, įrengiant naujas gipso-kartono pertvaras”.

Ligoninė laukia statybininkų pasiūlymų iki spalio pabaigos ir tikisi, kad pasirašius sutartį numatytas remontas gali būti baigtas per 3-4 mėnesius. Baldai suremontuotoms patalpoms bus perkami atskirai. Kapitalinis remontas bus atliktas ligoninės lėšomis.

INFORMACIJA

Pernai pavasarį Klaipėdos miesto savivaldybei nusprendus neatlygintinai perduoti Klaipėdos universitetinę ligoninę Sveikatos apsaugos ministerijai, ekspertai siūlė taip pat pasielgti ir su Vaikų ligonine. Tačiau vietos politikai tokiam sprendimui nepritarė.


  2023-09-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt