P0

Uostas ir jūra

Olandai domisi Lietuvos jūrinių vėjo jėgainių parko statyba

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-20


Klaipėdoje vieši 20-ies Nyderlandų įmonių delegacija, suinteresuota Lietuvos jūrinių vėjo jėgainių parko statyba. Vizito tikslas – susipažinti su vietos verslais, pasiūlyti savo ekspertizę, bendradarbiavimą būsimiems jūrinio vėjo parko vystytojams ir susijusioms įmonėms.

Konferencijoje, kurią organizavo Nyderlandų ambasada, Klaipėda ID ir Klaipėdos uosto direkcija, dalyvavo Energetikos ministerijos viceministrė Daiva Garbaliauskaitė, Nyderlandų ambasadorius Lietuvoje Jack Twiss Quarles van Ufford, pranešimus skaitė ir diskusijose dalyvavo KN, Ignitis Renewables, EPSO-G atstovai.

„Jūrinė vėjo energija Lietuvoje turi didelį potencialą, ir Klaipėda aktyviai ruošiasi šiam iššūkiui. Džiugu, kad įdėtos pastangos jau atneša rezultatus, ir šiandien Klaipėdoje galime pasveikinti tarptautinę jūrinės vėjo energijos bendruomenę, turinčią didžiulę kompetenciją tiek šiame, tiek apskritai jūriniame sektoriuje“, – pranešime pažymi Klaipėda ID Investicinės aplinkos skyriaus vadovė Diana Manko.

Teigiama, jog Lietuvai rengiantis pirmojo jūrinio vėjo parko statyboms, Klaipėda tampa centrine lokacija, kurioje buriasi nacionalinės ir vietos valdžios atstovai, Klaipėdos ir užsienio verslai, kurdami ekonominę naudą miestui ir šaliai.

Uosto vidus kompas


  2023-09-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt