P0

Koronavirusas

Vėl atsirado viena savivaldybė su nuliniu COVID-19 rodikliu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-20


Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, antradienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 369 asmenims, iš kurių 106 užsikrėtė antrą kartą, 15 – trečią. Klaipėdoje susirgo 12 žmonių, keturi – antrą kartą.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 40,5 proc., o uostamiestyje šis rodiklis po ilgesnės pertraukos sumažėjo 9,6 proc.

Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, pakito nežymiai- nuo 102 iki 102,6 atvejo ir uostamiestis dar per keturias pozicijas pagerino savo padėtį, atsidūręs jau 16-oje vietoje tarp blogiausiai besilaikančių savivaldybių. Šalyje šio rodiklio vidurkis dabar yra didesnis nei uostamiestyje – 111.

Blogiausioje situacijoje yra Rietavo savivaldybė, o iš geriausiųjų vietos Zarasų savivaldybę išstūmė Pagėgiai, kur po ilgesnės pertraukos vėl fiksuojamas nulinis rodiklis.

Šalyje dabar serga 3704 žmonės – 297 daugiau nei pirmadienį. Klaipėdoje sergančiųjų per parą nuo 186 padaugėjo iki 193.

Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 nefiksuota, o bendras netekčių skaičius dabar nurodomas dviem mažesnis – 9703. Iš jų 428 mirtys registruotos Klaipėdoje.

Antradienį šalyje paskiepyti 6 žmonės, klaipėdiečių tarp jų nebuvo.


  2023-09-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt