P0

Regionas

Gargžduose duris atvėrė „Rimi” parduotuvė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-21


Ketvirtadienį Gargždų gyventojai galėjo pirmą kartą apsilankyti naujoje „Rimi“ parduotuvėje, įsikūrusioje Pasienio g. 1.

„Rimi“ prekybos centrų valdymo vadovės Irinos Miklienės teigimu, pirmoji tokia parduotuvė Gargžduose atidaryta siekiant prisidėti prie pajūrio regiono stiprinimo ir gyventojų poreikių išpildymo. Naujame pastate pirkėjai ras ne tik modernią „Rimi“ parduotuvę, bet ir kitas plačiai pamėgtas apsipirkimo vietas – vaistinę „Benu“, namų apyvokos reikmenų bei drabužių visai šeimai parduotuvę „Pepco“. Šiemet tai jau ketvirtas Lietuvoje atidarytas „Rimi“ prekybos centras.

Naujo prekybos centro plotas siekia 2200 kv. m., iš kurių „Rimi“ skirta 1400 kv. m. „Super Market“ formato prekybos centras suformatuotas remiantis didelėse parduotuvėse perkančiųjų poreikiais bei įpročiais.

Šalia prekybos centro įrengta erdvi 70 vietų stovėjimo aikštelė automobiliams. Taip pat įrengtos specialios vietos šeimoms, o artimiausiu metu bus įrengtos ir elektromobiliams pakrauti reikalingos stotelės. 

Teigiama, nors naujos parduotuvės komanda jau suformuota, tačiau norintys prisijungti prie „Rimi“ šeimos ar gali tai įgyvendinti.

INFORMACIJA

Šiuo metu Lietuvoje veikia 85 mažmeninės prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvės bei e. parduotuvė „Rimi.lt“. Bendrovėje dirba beveik3 300 darbuotojų. „Rimi Lietuva“ yra Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ priklausančios dukterinės įmonės „Rimi Baltic“ dalis.


  2023-09-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt