P0

Kultūra

Kviečia balsuoti už bibliotekos iniciatyvas konkurse „Lietuvos galia“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-21


Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos iniciatyvos įtrauktos į šalies prezidento iniciatyva teikiamų metinių apdovanojimų konkursą „Lietuvos galia“. Šis konkursas skirtas įvertinti pilietines iniciatyvas ir geruosius veiklų pavyzdžius miestuose, miesteliuose, regionuose ir užsienio lietuvių bendruomenėse.

Kartu-skanu akimirka. Organizatorių nuotr.

Bibliotekos darbuotojai prašo klaipėdiečių padovanoti savo balsą už Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos pateiktas iniciatyvas.

Už iniciatyvą „Negalios įkvėpti“ balsuoti galima čia.

„Negalios įkvėpti“ (kategorija: Teisinga Lietuva) padeda sumažinti įvairią negalią turinčių asmenų socialinę, kultūrinę bei informacinę atskirtį, palaiko aktyvų bendradarbiavimą tarp neįgalius asmenis telkiančių institucijų, sudaro sąlygas neįgaliesiems dalyvauti kūrybinėse veiklose, sukuria palankias sąlygas neįgaliųjų meninei saviraiškai ir kūrybiškumui, skatina pažinti krašto istoriją, kultūros paveldą, pristato veiklas ir pasiektus rezultatus visuomenei.

Už iniciatyvą Maisto klubas „Kartu-skanu“ balsuoti galima čia.

„Kartu-skanu“ (kategorija: Žalia Lietuva) – ne tik socialinis projektas, bet ir revoliucinis požiūris, kaip klimatui aktuali tema – maisto švaistymas – sprendžiama sukuriant pridėtinę vertę – bendrystę edukuojant, dalinantis ir kartu bibliotekoje su bendruomene sėdant prie stalo pokalbiams, pietums, knygoms, juokui ir patirtims.

Balsavimas vyksta projekto platformoje www.lietuvosgalia.lt, skiltyje Iniciatyvos.

Kultūros straipsnių vidus

Norint balsuoti už iniciatyvą, reikės suvesti savo vardą, pavardę ir el. pašto adresą ir sulaukus automatinio laiško nurodytame pašte, jį patvirtinti. Balsavimas vyks iki spalio 18 d. imtinai.


  2023-09-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt