P0

Miestas

Vyks bendruomenės šventė „Būkime kartu“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-21


Jau šį šeštadienį, 11-14 val., Klaipėdos Sąjūdžio parke (Laukininkų g. 30) vyks tradicine tapusi kasmetinė Klaipėdos miesto bendruomenės šventė „Būkime kartu“.

2021 m. bendruomenės šventėje Sąjūdžio parke. Palmiros Mart nuotr.

Renginį organizuoja Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su Klaipėdos karalienės Luizės centru bei jo padaliniu-Atviru jaunimo centru.

Savo veiklas renginyje pristatys bei edukacijas surengs ne tik nuolatiniai šio renginio bičiuliai-Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras, Klaipėdos priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centras, Klaipėdos miesto policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Klaipėdos skyrius, Baltijos jūrų skautai, bet ir šiais metais prisijungęs Klaipėdos universitetas.

Renginio metu vyks nuotaikingas koncertas, kuriame linksmins jaunieji šokėjai, dainininkai, instrumentalistai iš įvairių Klaipėdos miesto švietimo įstaigų, savo programą pristatys pagyvenusių žmonių asociacija. Edukaciniai užsiėmimai, karinės estafetės, lauko žaidimai, pažintys su kinologais, ugniagesiais ir daug kitų veiklų.

Visos renginio veiklos nemokamos.


  2023-09-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt