P0

Laiškai iš jūros, Svarbu

Aleksandras Kaupas: „Tėtis nenorėjo, kad tapčiau jūrininku“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-22


Paskutinė ciklo „Laiškai iš jūros. 100 jūrinių akimirkų“ laida dedikuota Lietuvos jūrininkų sąjungai, švenčiančiai 100 metų įkūrimo jubiliejų.

Laidos svečias – sąjungai vadovaujantis Aleksandras Kaupas – papasakos ne tik apie tai, ką veikia sąjunga, kokių iššūkių imamasi, kad jaunimas atsigręžtų į jūrą, bet ir atskleis savo šeimos jūrines istorijas.

„Mūsų šeimoje netrūko jūrininkų – savo gyvenimą su jūra siejo mano tėtis, Zenonas Kaupas, tėčio brolis, mamos brolis. Niekas nė neabejojo, kad ir aš tapsiu jūrininku. Tačiau tėtis tam paprieštaravo, matyt, dėl to, kad tai tikrai sudėtingas darbas ir jis tuo įsitikino pats, nors į detales apie buvusius iššūkius nesileisdavo. Pasirinkau studijuoti statybą, visgi likimas taip sudėliojo, kad po studijų grįžau į Klaipėdą, čia pradėjau dirbti Uosto direkcijoje, vėliau įsiliejau į LJS veiklą, o šiandien tenka garbė jai vadovauti. Darbas su jūra mane sieja 25-еrius metus. Jūra suteikia plačiausius horizontus, jeigu nori, jūra gali daug ką duoti!“, – pasakojo Aleksandras.

Ciklas „Laiškai iš jūros. 100 jūrinių akimirkų“ iš dalies finansuotas Klaipėdos miesto savivaldybės. Projekto partneriai – Lietuvos jūrininkų sąjunga, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras.


  2023-09-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt