P0

Spyglys

Garažų po Atgimimo aikšte belaukiant gimė Spragtukas*

Spyglys
2023-09-26


Kultūros ir meno veikėjai bei laisvieji menininkai, Klaipėdos valdžios stumiami į pilietinės visuomenės paraštes, nežada Atgimimo aikštėje rengti piketų ir kitokių banalių protesto akcijų. Juolab prie diktatūra dvokiančių savivaldybės pastatų Liepų 11 ir 13, kur užsirakino meras.

Ir šiuo nekaltu piešinuku (žiūrėti Spyglio nuotr.) prie Atgimimo aikštės, po kuria meras skuba išrausti savo geradariui Arūnui Tumai prieš rinkimus žadėtą garažą, skelbia pirmą pranešimą: mes turime priemonių!

Ir čia – tik pradžia. Girdit, niekadėjai, jums dažų neužteks mūsų meno ant visų jūsų sienų uždažyti! Ir tie dažai jums kainuos daugiau, nei išlaidos kultūrai finansuoti.

Prie gatvės meno korifėjų tuoj prijungs muzikantai bei kūrybiški IT veikėjai. Tada ir dieną naktį jūs savo telefonuose, kompuose, TV girdėsite vienintelę įkyrią melodiją iš „Spragtuko” baleto. O jau vėliau į akcijas išeis sunkumų kilnotojai, boksininkai ir kiti socialiniai darbuotojai.

Spyglys moralas: Hmm… Kodėl Spragtukas? Gal taip merą menininkai pradėjo pravardžiuoti?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-09-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt