P0

Kriminalai ir nelaimės

Nuteistas klaipėdietis, grasinęs žaisliniu pistoletu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-27


Klaipėdos apylinkės teismas praneša, kad antradienį anksčiau teistas klaipėdietis nuteistas už tai, kad viešoje vietoje įžūliais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir sutrikdė visuomenės rimtį.

Byloje nustatyta, jog kaltinamasis liepos 19 d., apie 22.50 val., viešoje vietoje, apsvaigęs nuo alkoholio, užsisakė taksi ir atvykus taksi automobiliui, rankoje laikydamas „M20“ „Airsoft“ tipo pistoletą, kuris skirtas pramoginiam šaudymui, įlipo į automobilį ir vairuotojui liepė vežti jį į Dituvą.

Vykstant nurodytu maršrutu, demonstruodamas turėtą pistoletą, vairuotojui žodžiu pagrasino, kad jį nušaus, jeigu jis kam nors apie tai prasitars. Vairuotojui sustojus degalinėje kaltinamasis užėjo į degalinę ir užsisakė maisto, degalinės klientų ir darbuotojos akivaizdoje, elgėsi įžūliai, demonstravo turėtą pistoletą, be to atsiskaitydamas už maisto prekes, vartojo necenzūrinius žodžius. Dėl agresyvaus ir neprognozuojamo vyro elgesio, prekybos salėje buvę klientai iš karto pasišalino, degalinės darbuotoja nuspaudė pavojaus mygtuką ir iškvietė pagalbą.

Klaipėdietis pripažino padaręs nusikaltimą ir gailėjosi dėl savo elgesio, o vaikiškas pistoletas, kurį turėjo su savimi, priklauso jo draugės vaikui.

Teismas kaltinamajam skyrė galutinę 8 mėnesių laisvės apribojimo bausmę, įpareigojant dirbti arba užsiregistruoti Užimtumo tarnyboje, dalyvauti elgesio pataisos programoje.


  2023-09-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt