P0

Regionas

Projektas „Dėlionė miestui / Kretingai 770“ įgauna pagreitį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-28


Šie metai Kretingai išskirtiniai, skaičiuojantys Kretingos vardo paminėjimo istoriniuose šaltiniuose 770-metį. Miestiečiai ir rajono žmonės reikšmingai datai paminėti surengė daug prasmingų, įsimintinų veiklų. Ne išimtis ir Kretingos rajono kultūros centro komanda, kuri – gvildendama mintis kaip pamaloninti visuomenę išskirtiniais kultūros renginiais – parengė į LKT projektą „Dėlionė miestui / Kretingai 770“.

Šiandien projekto kultūros įvykių dėlionė įgauna pagreitį: detalė po detalės nuo gegužės mėnesio iki dabar pildomas miesto kultūros renginių fondas.

Spalio 4 d., trečiadienį, 18 val. projekto renginių dėlionę šį kartą papildys profesionalaus meno įvykis – Pasaulinei muzikos dienai skirtas Šeiko šokio teatro šokio ir muzikos spektaklis „Boléro-Extended“ – neįprasta ir originali vieno garsiausių prancūzų kompozitoriaus Moriso Ravelio kūrinių „Boléro“ interpretacija. Žiūrovai Kretingos rajono kultūros centre galės pamatyti danų choreografo Palle Granhøjus meno šedevrą.

Idėja M. Ravelio orkestrui skirtą „Boléro“ atlikti gyvai tik violončelėmis gimė Tarptautinio Klaipėdos violončelės festivalio ir konkurso iniciatoriui, Klaipėdos kamerinio orkestro meno vadovui Mindaugui Bačkui, o ilgamečio bendradarbiavimo su Šeiko šokio teatru dėka ši mintis peraugo į unikalų šokio ir gyvos muzikos spektaklį.


  2023-09-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt