P0

Miestas

Baigiasi miesto fontanų sezonas (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-29


Kaip ir kasmet, nuo spalio 1 d. Klaipėdoje planuojama išjungti miesto fontanus.

Nors pirmasis kalendorinio rudens mėnuo iki pat šiol lepino neįprasta šiluma, tačiau prasidėsiantis spalis primena, jog jau laikas išjungti fontanus ir tinkamai parengti juos žiemai.

Šiemet fontanai uostamiesčio viešose erdvėse buvo įjungti Motinos dienai, gegužės 7 d. Juos išjungti planuojama rytoj, paskutinę šių metų rugsėjo dieną.

Planuojama išjungti visus miesto fontanus: Teatro a., Kurpių a. prie „Meridiano“, Puodžių g. prie paminklo Vydūnui, Karlskronos g., Debreceno ir Pempininkų a., taip pat bus išjungtas fontanas prie „Žvejo“ skulptūros, išmanieji fontanai prie Jono kalnelio, „Vaidilos“ aikštėje.

Rugpjūtį liūties metu užtvindytas fontanas Danės skvere jau kurį laiką neveikė.


  2023-09-29

  2 komentarai “Baigiasi miesto fontanų sezonas”

  1. AvatarAnonimas (IP: 78.63.37.48)

   Būtų įdomu sužinoti pajūrio ir Smiltynės tualetų uždarymo/atidarymo sezonus. Jų “darbo laikas” yra tikra mįslė. Praėjusią savaitę Smiltynėje vienas jų buvo atrakintas, o šią savaitę užrakinti visi. Neįgaliųjų paplūdimio tualetas birželio mėnesį buvo užrakintas. Siūlau visiems tuštintis prie užrakintų tualetų, kad smarvės tvaikas pasiektų kabinetuose sėdinčius raktų turėtojas.

  2. AvatarAnonimas (IP: 78.63.37.48)

   Dangės skvere yra ne fontanas , o pasityčiojimas. Einant pro šalį tikimybė pamatyti veikiantį fontaną 1:15. Šią savaitę kelis kartus pietų metu einant buvo sausa, net nesimatė, kad fontanas apskritai būtų veikęs.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt