P0

Verslas

Klaipėdiečiai triumfavo skaitmeninių inovacijų konkurse

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-29


Rugsėjo 28 d. Vilniaus „Cyber City“ įvyko nacionalinio skaitmeninių inovacijų konkurso „Skaitmeninis knygnešys“ finalas. Verslo kategorijoje čia triumfavo klaipėdiečių automatinė sąskaitų tvarkymo ir klientų valdymo sistema Sąskaita123. Šioje kategorijoje taip pat rungėsi kavinių ir viešbučių užsakymų sprendimas „Greet“ ir pinigų plovimo prevencijos startuolis AMLYZE.

Finale Sąskaita123 atstovavo CEO Darius Šoparas, kuris prisistatydamas rinkos ekspertų komisijai ne tik pasidalino, kaip ši sistema sutaupo net 25% sąskaitų išrašymo laiko, leidžia valdyti klientus ir realiu laiku stebėti įmokų statusą bei pardavimų statistiką, bet ir pabrėžė įmonės socialinę veiklą.

Sąskaita123 aktyviai dalyvauja finansinio raštingumo sklaidoje, prisideda prie verslo bendruomenės edukacijos ir skatina verslo skaitmenizaciją. Sprendimą naudoja daugiau jau daugiau nei 30 tūkst. šalies smulkaus ir vidutinio verslo atstovų.

Absoliutus konkurso nugalėtojas tapo „Scoolsy“, individualizuoto mokymosi klasėje sprendimas. Nacionalinio konkurso nugalėtojai „Scoolsy“ vyks į Čilėje vyksiantį „World Summit Awards 2023“ atstovauti Lietuvai.


  2023-09-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt