P0

Regionas

Teismui perduota byla dėl Kretingos rajone padegto namo bei pasikėsinimo nužudyti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-09-29


Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai dėl pasikėsinimo nužudyti bei didelės vertės svetimo turto sugadinimo pareikšti 52 metų Šiaulių rajono gyventojui.

Pernai lapkritį kaltinamasis degiu skysčiu apipylė Kretingos rajone esantį namą bei jo kieme stovėjusį kemperį ir juos padegė. Tokį Šiaulių rajono gyventojo elgesį iššaukė dėl finansinių nesutarimų kilęs konfliktas su byloje nukentėjusiuoju pripažintu verslininku. Skoloje likęs kaltinamasis kerštaudamas padegė nukentėjusiojo gyvenamąjį namą ir taip kėsinosi į jo gyvybę. Tačiau šeimininko, kilus gaisrui, namuose nebuvo. Nuo liepsnų teko gelbėtis dviem nukentėjusiojo šeimos nariams, kurių vienas nepilnametis. Skaičiuojama, kad tokiais veiksmais padaryta žala siekia daugiau nei 240 tūkst. eurų.

Vyrui pareikšti kaltinimai dėl turto sunaikinimo ir sugadinimo, už tai asmenys griežčiausiai gali būti baudžiami laisvės atėmimu iki penkerių metų. Šiaulių rajono gyventojas taip pat kaltinamas ir pasikėsinimu nužudyti, už tokią nusikalstamą veiką asmenys gali būti baudžiami laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos.


  2023-09-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt