P0

Miestas

Kviečia į susitikimą su dainuojančiu policininku (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-10-02


Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinio bibliotekininkai kviečia susitikti jau antrame programos „Aš ir kitas mano Aš“ renginyje, kuris vyks spalio 5 d., ketvirtadienį, 18 val. Šio vakaro svečias – policininkas ir dainininkas Nerijus Stankus.

Ne paslaptis, kad žmonės paskutiniu metu daugiausia laiko praleidžia socialiniuose tinkluose, bendravimas tampa virtualėjantis, jaučiama gyvo bendravimo ir emocijų reiškimo stoka. Žmonės mieliau rašo žinutę, skambina telefonu negu eina į gyvą susitikimą. Bibliotekininkai matydami šią tendenciją sumanė, jog reikia organizuoti interviu su talentingais, įdomiais ir darbščiais klaipėdiečiais, kad gyventojai galėtų gyvai susipažinti su įvairių profesijų talentingais atstovais. Užmegztų pokalbius, užduotų jiems rūpimus klausimus.

Sėkmingai pavykus pirmajam susitikimui su ilgamečiu muzikuojančiu meru Vytautu Grubliausku, į antrąjį susitikimą visi kviečiami pažinti dainuojantį policininką Nerijų Stankų. Pašnekovus kalbina bibliotekos edukatorė Mingailė Baltramiejūnė.


  2023-10-02

  Vienas komentaras apie “Kviečia į susitikimą su dainuojančiu policininku”

  1. AvatarŠaunuolis (IP: 78.56.163.144)

   Puiku. Tikrai ateisime. Sveikinimai su profesine Angelų Sargų diena

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt