P0

Regionas

Apdovanoti iš degančio buto senolę išgelbėję pareigūnai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-10-02


Pirmadienį, minint Policijos (Angelų sargų) dieną, už drąsą ir pasiaukojimą gelbstint garbaus amžiaus senjorę iš degančio buto Kretingos rajono Reagavimo skyriaus pareigūnams Mariui Stančiui ir Juliui Prušinskui įteikti II laipsnio policijos pasižymėjimo ženklai „Už nuopelnus“, šie pareigūnai apdovanoti ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento ženklais „Už nuopelnus gyventojų saugai“.

Policijos nuotr.

Rugpjūčio 18 d. vakare patruliavęs pareigūnų ekipažas pastebėjo, kad Kretingoje, Klaipėdos g., mediniame dviejų aukštų name kilo gaisras. M. Stančius ir J. Prušinskas nedvejodami puolė padėti gyventojams.

Sužinoję, kad antrame aukšte esančiame bute gyvena garbaus amžiaus senjorė, pareigūnai pirmiausia puolė ten. Buto durys buvo užrakintos, jas išlaužus pliūptelėjo atvira liepsna, tačiau pareigūnams pavyko 93 metų moterį iš liepsnų išnešti gyvą.

Policijos nuotr.

Senjorę perdavus medikams, pareigūnai degančio namo gyventojams padėjo gelbėti jų daiktus.


  2023-10-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt