P0

Verslas

Siūlys pigesnes „Rimi Smart“ ženklu pažymėtas prekes (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-10-02


Pastaruoju metu išaugęs pirkėjų jautrumas kainoms paskatino juos atsigręžti į pigesnes alternatyvas – tarp jų ir į privačių prekės ženklų asortimentą.

Prekybos tinklas „Rimi“ pristato naują vardą žemoms kainoms – „Rimi Smart“, kuris, teigiama, pirkėjams padės dar labiau sutaupyti. Asortimente bus galima rasti apie 150 nauju vardu pažymėtų kokybiškų produktų itin patraukliomis kainomis, iš kurių apie 40 proc. – vietinių gamintojų. O kai kuriose kategorijose ši dalis dar didesnė. Pavyzdžiui, net 7 iš 9 „Rimi Smart“ pieno produktų pagaminti Lietuvoje.  

„Rimi Smart“ produktai bus lengvai randami parduotuvių lentynose – naujos spalvingos etiketės trauks pirkėjų akis. Naujoji privačios etiketės linija pamažu pakeis pirkėjams jau gerai pažįstamo „Rimi Basic“ prekės ženklo gaminius.  

Anot įmonės generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, tokia iniciatyva siekiama ir toliau pirkėjams siūlyti kuo mažesnes maisto produktų kainas, išlaikant aukštą jų kokybę bei atsižvelgiant į tai, kad pirkėjai itin mėgsta vietinės produkcijos gaminius.    

„Didžioji dalis „Rimi Smart” produktų bus parduodami visose trijose Baltijose šalyse ir būtent dėl to leis pirkėjams pasiūlyti žemą kainą. Tačiau mums ypatingai svarbu atliepti ir vietinių pirkėjų poreikius, todėl tam tikri produktai bus tiekiami skirtingoms šalims, atsižvelgiant į tradicinius skonius. Pavyzdžiui, tradicinis lietuviškas varškės sūris, kuris yra itin mėgstamas mūsų klientų“, – pažymi „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius.  

Teigiama, jog „Rimi Smart“ ženklu žymimi produktai yra iš patikimų ūkių ar gamintojų, sertifikuoti ir nuolat tikrinami vidinių auditų.    

Produktų su „Rimi Smart” etikete bus galima rasti praktiškai visose maisto produktų ir greito vartojimo prekių kategorijose.  

Verslo straipsnių visus kompas


  2023-10-02

  4 komentarai “Siūlys pigesnes „Rimi Smart“ ženklu pažymėtas prekes”

  1. AvatarAuditorius (IP: 88.118.166.87)

   Rimi kainos brangesnes uz Svedijoje esancia motinine imone.

  2. AvatarAsd (IP: 78.60.159.74)

   Dabar paaiškinsiu iš marketinginės pusės 😀

   Kainodara nepasikeis. Jokios papildomos naudos pirkėjai negaus. Basic skamba per paprastai ir turi nekokią reikšmę – “paprastas”. Tai nekažką tokį imti. O vat “smart” skamba kaip vat jau labai “gudrus” pasirinkimas. Vat ale protingi renkasi. Iš kart geriau!

   Šiaip marketingistai gerai rebrandino, bus mažiau gėda jaunimui dėti į krepšelį šiuos pigiausius produktus. Nu nes smart ŽINAI 😀

  3. AvatarNe ir Ne (IP: 78.56.163.144)

   Vien dėl angliškų pavadinimų neperku nei Maksiminių Wel Done, nei Rimi Smart. Nežinai, nei kas gamino tą š… , nei kaip. Viskas daroma gujant iš mūsų gyvenimo lietuvių kalbą.

   • AvatarPetras (IP: 121.127.46.146)

    Maximos welldone lietuviškumo prasme baisiausias – visos didelės raidės, pagrindinė etiketė, receptų pvz. yra tik angliškai, o lietuviškai tik būtina informacija pagal įstatymą smulkiomis raidėmis. Gal nori gera darbą padaryti ir visus pensininkus angliškai išmokyti Arba gal galvoja, kad jei atrodys, kad prekė užsienietiška – geriau pirks. Bet kokiu atveju, man tas masiškas anglėjimas visose sferose visai ne prie širdies.

    Rimi Smart prekių kol kas nedaug, bet ben jau ant grietinės lietuviškai rašo.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt