P0

ELTA

SBA baldų įmonėse keičiasi kai kurie vadovai

ELTA
2023-10-03


„SBA Home“ priklausančios baldų įmonės grynina valdymą ir plečia įmonių aukščiausių vadovų atsakomybes. Su tuo esą susiję ir pokyčiai kai kurių įmonių vadovybėje, praneša bendrovė.

„Siekdami didinti veiklos efektyvumą, gryniname baldų įmonių valdymo struktūrą ir dar labiau įgaliname vadovus. Be įprastos gamybinės veiklos, įmonių direktoriai perims dalį verslo plėtros funkcijų. Tikimės, kad pokyčiai modifikuojant ir optimizuojant valdymo struktūrą dar labiau stiprins šeimininkiškumo jausmą ir mūsų konkurencinį pranašumą“, – pranešime teigė SBA viceprezidentas Egidijus Valentinavičius.

Atsižvelgiant į valdymo struktūros pokyčius ir naujas atsakomybes, grupės viduje keičiasi ir kai kurių vadovų pareigos. „Klaipėdos baldų“ direktoriui Viktorui Pivoriui patikėta vadovauti ir „Šilutės baldams“. Pastarosios įmonės vadovas Eimuntas Jankauskas darbą tęs valdančioje „SBA Home“ bendrovėje eidamas Inovacijų ir technologijų vadovo pareigas.

Numatyti pokyčiai ir SBA Industrinių inovacijų slėnyje prie Klaipėdos įsikūrusiame logistikos centre „Innovo logistika“. Nuo šiol įmonė bus atsakinga ne tik už gaminius po savo pastato stogu, bet centralizuotai valdys ir sandėlius įmonėse „Klaipėdos baldai“, „Inno Line“, „Šilutės baldai“ ir „Visagino linija“.

„Innovo logistikos“ direktoriumi tampa buvęs „Klaipėdos baldų“ planavimo vadovas Tadas Dručkus, kuris rūpinsis gaminių logistika į centrinį sandėlį ir užsakovams į užsienio rinkas. Buvęs „Innovo logistika“ direktorius Artūras Sirtautas toliau tęs vidinę karjerą „SBA Home“ kaip logistikos vadovas ir sieks efektyviai optimizuoti apjungtų sandėlių procesus.

SBA grupės baldų gamybos įmonės šių metų pirmą pusmetį produkcijos pardavė už beveik 164 mln. eurų, o 2022 m. per metus jų pardavimai siekė 389 mln. eurų.

SBA grupė veikia baldų gamybos, tekstilės, nekilnojamojo turto ir investicijų valdymo sektoriuose. Savo produkciją ji eksportuoja į 50 pasaulio šalių, o konsoliduoti grupės pardavimai 2022 m. siekė 438,8 mln. eurų.

                                                                                                            Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama


  2023-10-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt