P0

Kultūra

Kviečia nemokami meno ketvirtadieniai senjorams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-10-09


Klaipėdos parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) nuo šiol ketvirtadieniais, 11 val., vyks meno susitikimai senjorams, kuriuos ves menininkė ir pedagogė Liuda Liaudanskaitė.

Viktorijos Misiulės nuotr.

Susitikimų dalyviai galės iš arti susipažinti su Parodų rūmuose eksponuojamomis parodomis, bus inicijuojama diskusija apie meną (kiekvieną kartą bus diskutuojama skirtingomis temomis), senjorų taip pat lauks dar ir kūrybiniai užsiėmimai. Organizatoriai kviečia senjorus prasmingai ir įdomiai praleisti laiką, sutikti bendraminčių. Renginiai nemokami, atviri visiems senjorams. Registracija nereikalinga.

L. Liaudanskaite pasidalins savo sukaupta patirtimi ir padės senjorams perprasti šiuolaikinį meną ir jo reikšmę dabartinei visuomenei, bus galimybė ekskursijų metu patyrinėti naujausias Klaipėdoje pristatomas šiuolaikinio meno parodas bei pavienius meno kūrinius, pokalbių metu aptarti aktualius meno ir kultūros klausimus. Meno ketvirtadienio dalyvių taip pat laukia ir kūrybiniai užsiėmimai, praktiškai bus galima išbandyti skirtingas meno technikas.

INFORMACIJA

Meno ketvirtadienius senjorams globos menininkė L. Liaudanskaitė. Ji yra talentinga Vakarų Lietuvos akvarelininkė bei ilgametė meno mokytoja ir aktyvi Lietuvos dailininkų sąjungos bei Kretingos krašto menininkų klubo „Pinx“ narė. L. Liaudanskaitė yra surengusi per 20 personalinių parodų, dalyvavusi respublikiniuose ir tarptautiniuose pleneruose. Patyrusios kūrėjos meninių interesų sritis – plati ir įvairi, apimanti ne tik akvarelę, bet ir performansą, scenografiją bei kostiumų dizainą. Menininkė yra tapusi ir Klaipėdos krašto teatro apdovanojimų „Padėkos kaukė“ nominante.

Kultūros straipsnių vidus


  2023-10-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt