Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-10-09 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, sekmadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 22 žmonėms, iš kurių trys užsikrėtė antrą kartą. Klaipėdoje antrą kartą susirgo vienas žmogus.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 16,2 proc., uostamiestyje –16,7 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nuo 86,2 iki 85,5 atvejo ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių dabar yra 24-oje vietoje. Šalyje šis rodiklis sumažėjo nežymiai – nuo 123,6 atvejo iki 123,3.
Blogiausia situacija tebėra Rietavo savivaldybėje, o geriausioje pozicijoje ir toliau yra Akmenės rajono savivaldybė.
Šalyje praėjusią parą sirgo 4943 žmonės – 492 mažiau nei šeštadienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius nuo 210 sumažėjo iki 184.
Praėjusią parą nuo COVID-19 mirė vienas asmuo ir bendras netekčių skaičius jau siekia 9715. Klaipėdoje 428 mirčių skaičius nesikeičia nuo pavasario.
Savaitgaliais vakcinacija nevykdoma.
Parašykite komentarą