Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-10-11 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, antradienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 307 žmonėms, iš kurių 89 užsikrėtė antrą kartą, 20 – trečią. Klaipėdoje susirgo 6 žmonės, du iš jų antrą kartą, vienas – trečią.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 8,5 proc., uostamiestyje – 43,8 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nuo 75,7 atvejo iki 73,7 ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių jau yra 19-oje vietoje. Šalyje šis rodiklis sumažėjo nuo 119 iki 118 atvejų.
Blogiausia situacija tebėra Rietavo savivaldybėje, o geriausioje pozicijoje dabar atsidūrė Kalvarijos savivaldybė.
Šalyje praėjusią parą sirgo 4970 žmonių – vos vienu daugiau nei pirmadienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius sumažėjo trimis – iki 173.
Praėjusią parą nuo COVID-19 mirčių nefiksuota, bet bendras netekčių skaičius nurodomas vienu didesnis – 9717. Klaipėdoje 428 mirčių skaičius nesikeičia nuo pavasario.
Antradienį šalyje paskiepytas 131 žmogus, 126 iš jų skiepijosi pakartotinai. Tuo metu Klaipėdoje pakartotinai paskiepytas vos vienas asmuo.
Pasiskiepijau nuo gripo, ir kitą savaitę nuo Covid jau turėsiu 4 skiepą, jokių eilių.
Keista kad dar yra zmoniu tikinciu vakcinu veiksmingumu…, negi nematete statistikos per tai vadinama pandemija ??? kiek zmoniu pasiskiepije susirgo 2 karta???
Jūs neteisūs. Vakar buvau. Pasiskiepyjau nuo gripo ,o nuo covid eilė užimta iki mėnesio galo . Laisva tik 28 d. Jūrininkų sveikatos priežiūros centras. ( nemokamas skiepas)
Mes tik pateikiame Valstybės duomenų agentūros duomenis. Gal po kelių dienų jie jau bus kitokie…