Sendvario seniūnijoje pavasarį prasidės Stonės ir Vėtrungių gatvių kapitalinis remontas

Regionas

Klaipėdos rajono savivaldybė pasirašė dvi sutartis dėl Stonės ir Vėtrungių gatvių rekonstrukcijos. Čia bus pakloti ne tik lietaus nuotekų tinklai, bet ir asfalto danga, atsiras šaligatviai. Per ateinančius dvejus metus iš viso bus atnaujinta daugiau kaip pusantro kilometro gatvių, o darbų kaina siekia beveik 1,7 mln. eurų.

Darbai Stonės ir Vėtrungių gatvėse, planuojama, prasidės kitų metų pavasarį, kai tam bus tinkamos oro sąlygos. Pirmiausia bus paklota daugiau kaip du kilometrai lietaus nuotekų tinklų. Rangovas yra įsipareigojęs tai padaryti per 11 mėnesių.

Tik pabaigus lietaus nuotekų tinklų įrengimą, bus galima atlikti kapitalinį gatvių remontą. Asfalto danga bus paklota beveik 2 kilometrų ruože. Taip pat atsiras ir šaligatviai, tad Stonės ir Vėtrungių gatvės taps saugesnės ir patogesnės gyventojams. Skaičiuojama, kad asfalto dangos klojimas prasidės 2025-ų metų pavasarį ir darbai bus baigti iki metų pabaigos.

„Stonės ir Vėtrungių gatvių kapitalinio remonto pradžia užtruko dėl projekto sudėtingumo. Teko koreguoti projektą, vykdyti pataisymus, tačiau pagaliau turime rangovus, kurie galės pradėti darbus. Tai bus dar viena nemaža investicija į geresnę Sendvario infrastruktūrą. Per pastaruosius ketverius metus šioje seniūnijoje vien keliams investicijos siekė daugiau nei 7 milijonus eurų. Tai leido mums nuveikti nemažai – išasfaltuotos Agilos, Danės, Lenkviečių, Mėtų, Pašto, Baukštininkų ir kitos gatvės“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas. 

Stonės ir Vėtrungių gatvių kapitalinio remonto darbus atliks dvi įmonės. Už lietaus nuotekų tinklų paklojimą atsakinga įmonė UAB ,,Inkomsta ir Co“, o asfaltavimo ir šaligatvių klojimo darbus atliks UAB „Kvėdarsta“. Bendra darbų suma siekia beveik 1,7 mln. eurų.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Gargžduose duris atvers bendradarbystės centras „Spiečius“

Birželį Gargžduose duris atvers jau 15-as Inovacijų agentūros bendradarbystės centras „Spiečius“. Centras veiks kaip erdvė, skatinanti regiono verslumą, teikianti nemokamas ...
2024-04-04
Skaityti daugiau

Regionas

Žadama keisti potvynių rizikos valdymo tvarką

Apie kompleksinį požiūrį į potvynių rizikos valdymą kalbantys Klaipėdos, Kretingos ir Šilutės rajonų bei Klaipėdos miesto savivaldybių vadovai sulaukė Aplinkos ...
2024-04-03
Skaityti daugiau

Regionas

Klaipėdos rajonas modernizuos 7 dujines katilines

Klaipėdos rajono savivaldybė per vasarą tikisi atnaujinti 7 dujines katilines, kurios yra įrengtos įvairiose jos švietimo ir kultūros įstaigose. Kiekvienoje ...
2024-03-27
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This